Samsung Galaxy S3 savininkai pradeda gauti Android Jelly Bean atnaujinimą

Kompanija Samsung „IFA 2012“ parodoje pranešė, jog jos flagmanas Galaxy S3 gaus Android Jelly Bean atnaujinimą gan greitu metu. Praėjus šiek tiek laiko po IFA parodos, Samsung pranešė CNET.uk, jog visų Galaxy S3 savininkų laukiamas atnaujinimas prasidės Spalio mėnesį, bet tikslesnių datų Samsung nepranešė.

Na ir šiandienos gera naujiena yra ta, kad Samsung Galaxy S3 tarptautinis (ang. International) modelis pradėjo gauti Android Jelly Bean Atnaujinimą.

Pasak SamMobile pirmoji šalis kuri pradeda gauti Samsung Galaxy S3 android 4.1 Jelly Bean atnaujinimą yra Lenkija.  Mikroprogramos (ang. Firmware) kodas kurie gauna atnaujinimą yra:

 • I9300XXDLIB/I9300OXFDLI1 – Poland, unlocked

Jeigu turite šį įrenginį, galite pasitikrinti, gal jau jums yra prieinamas atnaujinimas. Jeigu taip, tai įsitikinkite, jog turite bent minimaliai 50 procentų baterijos ir stabilų Wifi belaidį ryšį. Atnaujinimas gali būti instaliuojamas tiek OTA būdų, tiek ir pajungu išmanųjį prie kompiuterio ir įjungus „Kies“ programą.

Na o jeigu jūs nesate tas laimingasis, kuris jau gauna atnaujinimą, teks šiek tiek palaukti, o kiek, mes dar nežinome, nes Samsung neatskleidžią daugiau informacijos.

Laimingieji, kurie atsinaujins savo Samsung Galaxy S3 į android 4.1 Jelly Bean, galės mėgautis naujomis funkcijomis, tokiomis kaip „Google Now“ bei „Project Butter“.

 

Šaltinis: AndroidAuthory11 komentarų

 1. kada parašė:

  o kada bus atnaujinimas samsung galaxy s2?

 2. Zilvinas parašė:

  Na, laukimo nuojauta sklando ore jau gana seniai. Iš tiesų vis pasidomiu, kada pasirodys naujinys, o jo funkcijos jau kaip ir tapo aiškios. Vis dėlto, būtų įdomnu sužinoti, kaip vyks šio naujinio įdiegimas smulkiau: video formatu ar aprašymu. Jei turėsite galimybę, būtų malonu sulaukti ir lietuviškos instrukcijos.
  Bet jau lankytojų skaičių tikrai padvigubintų 🙂

  • Laurynas parašė:

   Jau atsinaujinau galaxy s3
   Pradejau greiciau veikti telefonas, atsirado daugiau nustatymu.
   Neveikia copy paste funkcija, uzstringa sms (gauni sms, perskaita, o vistiek raso, kad yra naujas sms), uzstringa mobilusis internetas (reikia ijungti isjungti wifi, tada vel atsiranda mobilusis internetas), per pirma diena telefonas pats persikrove 2 kart.

  • lukas parašė:

   Eini į nustatymus->about device(aie įrenginį)->software update(kažkoks atnaujinimas)->update(atnaujinti)

   Viskas

   • pakas parašė:

    sveikas.padariau ta atnaujinima ir man viskas stringa. persikraudineja. daugelis programu ir zaidimu nebeveike. ir ka toliau? cia ant s3

 3. Žilvinas parašė:

  Scveiki. Nuo šiandien Lietuvoje Galaxy S3 telefonams jau prieinamas oficialus programinės įrangos naujinys (jelly bean). Ilgai lauktas ir sulauktas. Veikia per Samsung Kies.

 4. Žilvinas parašė:

  Sveiki. Nuo šiandien Lietuvoje Galaxy S3 telefonams jau prieinamas oficialus programinės įrangos naujinys (jelly bean). Ilgai lauktas ir sulauktas. Veikia per Samsung Kies.

 5. Paulius parašė:

  sveiki man tik vakar atsinaujino s3 ekrane is kaires papildoma juosta atsirado,daugiau nepastebejau kazko kruto

 6. Aušrinė parašė:

  jau geriau būčiau nesinaujinusi… dingo 3×4 klaviatūra, kuri man buvo tokia patogi…

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas