Android programėlė per 5 minutes

Visada norėjote sukurti savo Android programą? Dabar tai jau galite padaryti, net jei neturite programavimo žinių. Šią savaitę MIT universitetas (Massachusetts Institute of Technology) paskelbė apie visiems prieinamą App Inventor beta versiją. App Inventor – tai įrankis padedantis sukurti programas Android telefonams. Šį projektą pradėjo vystyti Google 2010 metais, tačiau vėliau jo atsisakė, o MIT universitetas jį su džiaugsmu priglaudė.

Android programą galite kurti naudodami interneto naršyklę ir tuoj pat ją išbandyti savo telefone (arba naudodami emuliatorių, jei telefono neturite). App Inventor dizaino lange pirmiausia parinkite komponentus savo programai. Tada lyg puzzle žaidime sudėliokite programos blokus. Kai būsite patenkinti savo kūriniu, App Inventor sugeneruos jums vieną failiuką, kuris bus naudojamas norint įdiegti jūsų programą.

„Žaidimų aikštelę“ galite rasti adresu: http://appinventor.mit.edu/3 komentarų

 1. DesTinY parašė:

  Atsiprašau, kad ne į temą, tačiau neradau kur kitur parašyti.
  Ką daryti jei bandau kažką install į savo android telefoną ir rašo :
  Nepavyko įdiegti USB atmintyje ar SD korteleje. Vienur radau, kad reikia išimti SD kortelę ir tada rašyti, tačiau kai taip darau, kitos programos rašo :
  Programos negalima įdiegti numatytoje diegimo vietoje.
  Gal kas žinote sprendimą? Ačiū.
  Mano telefonas Huawei U8800 PRO (ideos x5)

 2. Olivijus Šlepetis parašė:

  Na parašyti kitą kartą gali mūsų forume, kurio adresas yra forum.android24.lt ten yra daygiau žmonių, kurie gali padėti. O dėl pačios problemos, ar yra pakankamai atminties> ir ar telefonas rootintas, ar su originalia android sistema?

 3. Vismantas parašė:

  Destiny man taip pat buvo tai aš pakeičiau sd kortele ir viskas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas