Nauja Android programa: Photo 360°

Google Play programėlių parduotuvėje yra begalės įvairių fotografavomo programų, štai atsirado ir dar viena, bet ši skiriasi nuo daugumos, kadangi ji gali fotografuoti 360° laipsnių panoramines nuotraukas, argi nešaunu?

Jeigu manote, kad šaunu, tai čia dar ne visos šaunios šios android programos savybės, ji netik gali fotografuoti 360° laipsniu kampo vaizdą, bet dar gali ir įrašinėti garsus tuo pačiu metu, tai jau gaunasi beveik kaip trumpas vaizdo filmukas.

Štai siūlau pasižiūrėti trumpą vaizdo medžiagą, kaip ši nuostabi programa veikia:

Taigi gara gi programa?

Photo 360° android programa yra nemokama, čia būtu didelis pliusas, bet yra ir minusas. Savo nufotografuotą  360° laipsnių nuotrauką, Jūs galite dalintis elektroniniu paštu, arba soceliniuose tinkluose, bet už dalinimasi turėsite mokėti biletukus, kuriuos teks nusipirkti. Keturių bilietukų kaina yra 1 doleris, 10 bilietukų 2 doleriai, na ir kuo daugiau perkate, tuo pigiau kainuoja, o už vieną pasidalinimą reikės sumokėti vieną bilietuką. Taigi čia toks vienintelis programos minusas.

Beje, parsisiuntus šią nemokamą programą, Jūs gausite nemokamai ir 5 bilietukus, taigi galėsite dalintis 5 kartus savo 360° nuotraukomis.

Jeigu norite išmėginti šią programą, tai nuorodos pateiktos žemiau.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app2 komentarų

  1. Gediminas Bogušis parašė:

    Nu jei viskas tirkai taip puiku, kaip apzvalgoje aprasyta, tai turetu buti nuostabi programa. Butinai isbandysiu

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas