Geriausia android antivirusinė, ir kaip apsaugoti telefoną

Google Play android programėlių parduotuvėje, paieškos laukelyje įrašius žodį antivirus, rasite bene dešimt puslapių su įvairiomis antivirusinėmis programomis. Tarp visų tų antivirusinių programų yra tiek mokamų, tiek ir nemokamų antivirusinių. O kaip išsirinkti geriausią? Pasitikėti žinomu IT srityje vardu? Pasiskaityti komentarus? Išsirinkti iš daugybės antivirusinių programų mums padės nepriklausomas IT-Apsaugos institutas AV-Test.

Taigi AV-Test antivirusinių testavimui paėmė net 41 antivirusinę programą, skirtą android platformai, ir pratestavo kaip gi jos aptinka užkrėstas programas, ir ar išvis aptinka. Rezultatai pasirodė gan įdomūs, netgi du trečdaliai antivirusinių programų yra visiškai netinkami apsaugojimui mūsų android irenginiams. Na o gerai žinomos antivirusinės kompanijos visdėlto pasirodė gan neblogai, taigi visada pirmenybę renkantis antivirusinę programą reikėtų teikti visdėlto jau žinomai kompanijai.

Taigi žemiau yra pateikta lentelė, kurioje antivirusinių testų rezultatai.

Pastaba, lentelėje antivirusinės programos yra sudėliotos pagal abecelę, taigi tai ne įvertinimai. Antivirusinės, kurios yra 90% zonoje yra pačios geriausios, jos „nepastebėjo“ tik kokio vieno kenkėjo, taigi naudojant tokią antivirusinę, jums visiškai nereikia rūpintis išmaniojo saugumu. Apsaugos programos, kurios yra 65% procentų zonoje yra taipogi labai geros, jos tik nepagavo 1-2 kenkėjiškų programų, taigi tokiomis apsaugos programomis galima naudotis taipogi. 40% grupėje esančions programos nepagauna tam tikrų kenkėjiškų programų šeimų, taigi kolkas nerekomenduojama naudoti tokias programas. Tikėkimės su laikų kūrėjai patobulins jas. Na ir paskutinioji grupė, visiškai negaudo virusų, taigi stipriai rekomenduojama tokių programų nenaudoti, kadangi galite apsikrėsti kenkėjiškomis programomis.

Antroje žemiau pateiktoje lentelėje parodoma, kokios apsaugos programos neaptiko kokios šeimos kenkėjų.

Taigi kaip matote, geriausia apsaugos programa yra Avast! Nemokama antivirusinė, kuri gerai žinoma kaip kompiuterių saugotoja, sukūrė ir gerą android platformai skirtą apsauginę programą. Avast! Neaptiko vos vienos grupės kenkėjiįkos programos, o visos kitos neaptiko kiek daugiau.

Pabaigai

Nor sir Google Play tikrina visas talpinamas programas, nereikia šimtu procentų jeis pasitikėti, visdėlto reikia būti atsargiu. Iš visų pratestuotų programų, drąsiai galime išsiringti bent 17 ir saugiai naudotis savo išmaniaisiais android įrenginiais. Kai renkatės apsauginę programą, turėtumėte nepamiršti ir ptkreipti dėmesį į papildomas funkcijas, tokias kaip atsarginių kopijų darymą, antivagystės funkciją, kai praradus išmanųjį yra galimybė GPS pagalba pamatyti kur jis randasi, ar internet pagalba ištrinti svarbią informaciją, ir tada nereikės jaudintis dėl saugumo.

 

Išsamų testą galite peržiūrėti anglų kalba AV-Test.or svetainėje.8 komentarų

 1. domas parašė:

  norejau paklaust kodel mano androidas korea kalba? kaip pasidaryt i kitokia?

 2. Olivijus Šlepetis parašė:

  Gal pats nusistatei kalbą? o pakeisti per meniu, nustatymai/kalba…

 3. paulius parašė:

  noriu paklausti o kodel mano ismaniojio telefono apatiniai migtukai neveikia bandziau atkurti pradinius nustatimus bet vistiek neveikia???

 4. paulius parašė:

  turiu klausima o kodel mano ismaniojo po ekranu dazniausiai bunantys mygtukai neveikia bandziau perkrauti 2 kartus bet vistiek nk

 5. Būtent tokios informacijos ir ieškojau, labai svarbi man šiuo metu antivirusinė programa telefonui apsaugoti.

 6. algis parašė:

  Kaip istrinti android virusus

  • arnas parašė:

   Kodel parodo antivirusine virusa ir jo nesunaikina? Nuo vienis antivirusines pradejo baterija nekrut istrynus programa pasitaise bet netaip kaip buvo ujungus krovikly nerodo krovimo mirkcioja telefonas parsiunciau netyce kazkoke orograma vel prade kraut telefona rode man baterijos krovimas yjunktas ir programu yra kenkejisku siunce sms suvalgo megus interneto isjungi interneta orograma pati yjunge …

 7. Stasys parašė:

  Kaip panaikint virusus.Pas mane LG telefone pasirode virusu.Gal galit padet.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas