Android program Pulse: patogiam naujienų skaitymui

Google Play parduotuvėje yra begalės programų, skirtų naujienų skaitymui. Daugelio didžiausias minusas yra tai, kad nėra galimybės įsidėti savo norimus lietuviškus naujienų šaltinius. Ilgą laiką naudojau Google Currents programą, ji mane tenkino tik iš dalies, naujienas skaityti buvo patogu, bet dėje ne iš visų naujienų portalų,pavizdžiui norint skaityti naujienas iš 15min.lt eidavo perskaityti tik dalį naujienos, o pilną naujieną tekdavo skaityti naršyklėje, tad čia didžiausias minusas.

Pulse naujienų skaitymo programą jau buvau parsisiuntęs kiek ankščiau, bet kadangi nebuvo galimybės skaityti to, ko būtent aš pats noriu, tad programą ištryniau. Na bet android programos Pulse kūrėjai pasitaisė – atnaujino programą ir į ją įdiegė man taip reikalingą funkciją, tad aš ją vėl naudoju.

Naujienos pagal save

Programa Pulse, turi galimybę išsirinkti iš katalogo, tai kas jus domina, ir įsidėti į sau patinkančią programos vietą. O pasinaudojus paiešką, ir įvedus android24.lt arba 15min.lt yra pateikiami interneto rezultatai, ir juos galite įsidėti į sau patogią programos vietą, o tada beliaka skaityti.

Kaip matote aukščiau pateiktoje nuotraukoje, naujienos yra atvaizduojamos gražiai su nuotraukomis, pirštu slenkant į šoną, galėsite matyti senesnes naujienas.

Visada išlik informuotas

Dar vienas labai geras Pulse programos bruožas yra pranešimai (ang. Notifications). Kai tik yra paskelbiama naujiena Jūsų prenumeruojamame portale, į telefoną ateina pranešimas apie naujieną. Patogus būdas išlikti informuotam apie Jus dominančius įvykius.

Widget‘ai

Kaip matote, aukščiau pateiktoje nuotraukoje, yra galimybė Jūsų pasirinktoje ekrano vietoje įsidėti Pulse programos Widget‘us, kurie yra trijų dydžių. Pašiame nuotraukos viršuje, kur yra Widget‘as su android24.ltnaujienomis yra didžiausias, o su 15min.lt vidutinio dydžio. Čia dar vienas geras ir patogus programos bruožas.

Kad įdėti Widget’a, norimoje išmaniojo ekrano vietoje pirštu spustelėkite ir laikykite, kol atsiras pasirinkimai, paspauskite Widget, ir tada pasirinkite pulse norimo dydžio widget’a ir kokias naujienas atvaizduoti jame.

Naijienų skaitymas

Taigi, kaip matote aukščiau pateiktoje nuotraukoje, naujienas skaityti yra labai lengva ir paprasta, kadangi naujienos yra atvaizduojamos juoda ant balto, o tai pats maloniausias naujienų skaitymo būdas.

Na ir pabaigai, geriausia žinia, kad ši android programa yra visiškai nemokama, tad gero skaitymo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas