Google Currents prieinama jau visiems

Kompanija Google yra išleidusi savo programą Google Currents jau gan senai, bet ja galėjo naudotis tik JAV piliečiai. Prieš kelias dienas Google atnaujino savo Currents programos versiją į 1.1 ir su atnaujinimu atėjo galimybė naudotis programa ne tik JAV piliečiams, bet ir visiems kitiems norintiems.

Kas dar nesate girdėję apie šią android programą, tai ji skirta skaityti internetiniams žurnalams. Yra galimybė skaityti visų populiariausių užsienio portalalų naujienas, tokių portalų kaip  Forbes, The Guardian, TechCrunch,PBS, Saveur, ir daug kitų.

Skaitymas yra labai patogus ir malonus akiai, kadangi visos naujienos yra parašytos juodai ant balto. Tiesa, skaityti galima ne tik užsienio naujienų portalus, galima skaityti kad ir mūsų android24.lt tereikia paieškos laukelyje įvesti android24.lt, programa suras mūsų naujienų RSS srautą, ir viskas, galite patogiai skaityti mūsų naujienas per Google Current programą.

Su nauja programos versija atėjo ir vienas labai naudingas programos bruožas, tai skaitymas neprisijungus prie interneto. Tam kad skaityti neprisijungus prie interneto, reikia susinchronizuoti naujienas, ir tada dienos bėgyje galite sau skaityti.

Programa yra visiškai nemokama, ir labai patogi, tad rekomenduoju ją išbandyti ir naudotis visiems.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app7 komentarų

  1. Andrius parašė:

    Ne „girdėja“, o „girdėję“. Daug klaidų jūsų straipsniuose. Klaidos nepuošia 🙂

  2. Gediminas Bogušis parašė:

    Bus pašalinta klaida. Ačiū, kad pastebite 😉

  3. Mantas parašė:

    O kodel tiek delfi tiek lrytas tiek alfa, man atidaro tik antraste o norint viso straipsnio reikia spausti skaityti toliau, ir be interneto neymanoma skaityti ir siaip nepatogu vis spaudineti skaityti toliau? Gal kazka netaip darau?

  4. […] nėra galimybės įsidėti savo norimus lietuviškus naujienų šaltinius. Ilgą laiką naudojau Google Currents programą, ji mane tenkino tik iš dalies, naujienas skaityti buvo patogu, bet dėje ne iš visų […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas