„Vector“ – naujas žaidimas parkour megėjams

„Nekki“, populiarių socialinių žaidimų, tokių kaip „Shadow Fight“ (žaidžia 24 mln. žaidėjų) ir „11×11 Football Manager“ (žaidžia 11,5 mln. žaidėjų) pristatė rinkai naują arkadinį parkour tipo žaidimą „Vector“, kurio „patiktuką“ socialiniame tinklapyje „Facebook“ paspaudė daugiau nei 1 mln. vartotojų. Dabar šį perspektyvų bei tikrai įtraukiantį žaidimą galima išbandyti Android platformoje.

unnamed

„Vector“ – tai įdomus, arkadinio pobūdžio žaidimas. Jame Jūs atliksite parkour bėgiko vaidmenį, kuris siekia pasipriešinti visuomenę užvaldžiusios totalitarinės sistemos idealizmui. Totalitarizmo valdomame pasaulyje laisvė yra ne kas kita kaip utopija. Tačiau kokia bebūtų griežta ir nepažeidžiama santvarka visada atsiranda drąsuolių, pasiryžusių pasipriešinti laisvės vardan. Pagrindiniu ginklu kovoje dėl laisvės tampa neeilinėmis technikomis pagrįstas sportas – parkour. Tai esminė priemonė, padedanti pabėgti nuo „Big Brother“, kurio tikslas – sučiupti ir pristatyti Jus atgal. Vis dėlto, ar pasieksite trokštamą laisvę priklausys tik nuo Jūsų pačių sugebėjimų.

Žaidimas pradedamas gan įspūdingu animaciniu filmuku, kuriame pristatomas žaidimo siužetas ir trumpa istorija, kodėl viskas vyksta. Pirmą kartą įjungus žaidimą siūlyčiau nepraleisti filmuko, o peržiūrėti jį iki galo. Istorija nėra ilga, tačiau puikiai perteikia visą žaidimo esmę.

Screenshot_2013-02-13-13-29-15Screenshot_2013-02-13-13-29-47Screenshot_2013-02-13-13-30-21

Po filmuko Jūs esate nukreipiamas į pagrindinį žaidimo „Vector“ menu langą. Jame galite rinktis pradėti žaidimą, apsilankyti žaidimo parduotuvėje arba peržiūrėti savo asmeninę statistiką, kuri apima iš viso nubėgtą atstumą, atliktų šuolių, triukų, slydimų skaičių ir pan. Žaidimo parduotuvėje sudarytos sąlygos įsigyti papildomų triukų, aprangos elementų bei kitų funkcijų, kurias galima panaudoti žaidžiant žaidimą („Slow Time“, „Force Blaster“ ir kt.). Visa tai galite pirkti už monetas, surinktas žaidimo metu. Tačiau visada galėsite įsigyti daugiau monetų panaudojant savo asmenines lėšas.

Screenshot_2013-02-13-13-30-47

Nustatymų skiltyje yra pateikiami trys pasirinkimai: muzikos ir garso efektų garsumo lygio nustatymas bei žaidimo kalbos pasirinkimas (galite rinktis tarp anglų, vokiečių, turkų, rusų, prancūzų, italų, ispanų, portugalų kalbų).

Screenshot_2013-02-13-13-31-41

Pasirinkus „pradėti žaidimą“ Jums yra siūloma žaisti trijose skirtingose vietose: miesto centre, statybų aikštelėje ir technologijų parke. Tačiau žaidimo pradžioje galėsite veikti tik miesto centre, o norint patekti į kitas vietoves teks paplušėti ir įvykdyti kiekviename lygyje esančias užduotis: surinkti reikiamą žvaigždučių skaičių, atlikti nurodytus triukus bei surinkti reikalingą taškų skaičių. Šiuo metu žaidime „Vector“ yra siūloma daugiau nei 30 skirtingų lygių, kurie suskirstyti į „story“ ir į „bonus“ lygius. Tačiau su kiekvienu atnaujinimu žaidėjai sulaukia papildomų lygių.

Screenshot_2013-02-13-13-32-51

Be to, svarbu paminėti, kad šiame žaidime Jūs, valdydami žaidimo veikėją, galėsite atlikti daugiau nei šimtą skirtingų parkour triukų. Nepaisant to, „Vector“ valdymas yra itin nesudėtingas. Triukai atliekami naudojant vieno piršto veiksmus. Norint pašokti arba lipti objektu tereikia pirštu, telefono ekrane, brūkštelti į viršų, norint slysti po tam tikrais objektais tereikia pirštu švelniai braukti į apačią, norint padidinti bėgimo greiti (leidžiama atitinkamose vietose prieš didelio atstumo šuolius) reikia braukti į dešinę. Specialūs parkour triukai žaidime atliekami pasirodžius jų paveikslėliams. Juos išvydus tereikia, atitinkamu momentu, brūkštelti į viršų. O nepavykus atlikti triuko ar padarius kitų klaidų yra didelė tikimybė, jog jus pasivys „Big Brother“ ir gausite elektrošoko dozę.

4Screenshot_2013-02-13-14-42-24

Apibendrintai galima teigti, kad tai tikrai smagus ir įtraukiantis žaidimas, kuris iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti paprastas bei monotoniškas. Tačiau paprastume slypi genialumas. Todėl imame savo išmaniuosius telefonus ir išbandome šį naują žaidimą.

Žemiau galite peržiūrėti trumpą pristatomąjį žaidimo „Vector“ video:

„Vector“ žaidimą galite parsisiųsti  iš Google Play:

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app3 komentarų

  1. Ovidijus parašė:

    Neina atsisiust ipod

  2. ovidjus.z parašė:

    Kaip reik parsisiust pvz i lg tel pou game ?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas