„Mobile World Congress” parodoje, „LG” pristatys atnaujintą „Optimus L” telefonų liniją

Šio mėnesio gale , o tiksliau vasario 23 – 26 dienomis vyks „Mobile World Congress” (MWC) paroda, kurioje kompanija „LG” pristatys net tris atnaujintus „Optimus L” linijos išmaniuosius „android” telefonus. Visi trys atnaujinti „Optimus L 3, L5 bei L7” išmanieji telefonai skirsis nuo pirmtakų atnaujintais dizaino elementais bei turės daugiau naudingų funkcijų.

„Pirmoji „Optimus L“ serija sulaukė didelio vartotojų pripažinimo – per dešimt mėnesių nuo pristatymo buvo parduota daugiau nei 10 mln. šios serijos modelių. Tikimės, jog naujomis savybėmis ir dizaino elementais atnaujinta serija sulauks tokios pat sėkmės“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

 

Atnaujinta „Optimus L“ serija išlaikys ankstesniesiems modeliams būdingą dizainą, tačiau pasipildys keliais valdymui pritaikytais elementais. Telefono mygtukai bus išdėstyti intuityviai, jiems pritaikytas galinis LED apšvietimas, o jų kontūrai apdirbti lazeriu.

 

Naujieji modeliai turės išplėstą funkcijų rinkinį, kuriame bus jau pažįstama „QuickMemo“, taip pat „Quick Button“ ir „Safety Care“. „QuickMemo“ leidžia vartotojams žymėti pastabas ir priminimus tiesiai telefono ekrane, jas išsaugoti ir persiųsti kitiems. Su „Quick Button“ pagrindiniam mygtukui galima priskirti norimą funkciją, o „Safety Control“ dėka artimam asmeniui galima siųsti pranešimą, jog telefonas nenaudojamas, o atsitikus kam svarbaus ir vietos nustatymą arba pagalbos skambutį.

 

„LG Optimus L“ serijos telefonai turės aukštos rezoliucijos IPS matricos ekranus ir išplėstos talpos bateriją. Naujoje serijoje bus ir dviejų SIM kortelių modelis „LG Optimus L7“, kuris pasaulinėje rinkoje pasirodys jau kitą savaitę. Vėliau bus pristatomas ir atnaujintas „Optimus L3“ su 3,2 colių QVGA IPS ekranu ir 1,540 mAh baterija bei „Optimus L5“ su 4 colių WVGA ekranu ir 1,700 mAh baterija.

Optimus L Series_2

Atnaujinto „LG Optimus L7“ techninės charakteristikos:

–          mikroschemų rinkinys: Qualcomm MSM8225, 1 GHz dviejų branduolių procesorius;

–          atmintis: 4GB eMMC / 768MB RAM / Micro SD;

–          ekranas: 4,3 colių WVGA IPS;

–          kamera: 8 MP galinė su LED blykste/ VGA priekinė;

–          operacinė sistema: „Android 4.1 Jelly Bean“;

–          baterija: 2460 mAh

–          dydis: 121,5 x 66,6 x 9,7 mm/ 122,2 x 66,6 x 9,7 mm (dviejų SIM)

 

Parengta pagal „LG Electronics” pranešimą spaudai.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas