Turbo Kids- Dar vienas smagus žaidimas laiko praleidimui

Turbo Kids tai dar vienas „tempo running” tipo žaidimas, tačiau su lenktynių elementais. Jums reikės ne tik kuo greičiau prabėgti trasą, tačiau ir aplenkti varžovus. Šis žaidimas sužavėjo savo universalumu, gražiu apipavidalinimu, garso takeliu ir įvairumu. „Turbo Kids” tikrai smagus žaidimas, kuris greitai neatsibos.


„DroidHen” firma yra apdovanota geriausių kūrėjų titulu, tad ir jos gaminiai dažniausiai būna geri, kokybiški ir iki galo išdirbti. Nenuostabu, kad ir „Turbo Kids” dar vienas puikus jų gaminys. Šį žaidimą puikiai įvertino ir „Googleplay” lankytojai. Žaidimą įvertino jau daugiau nei 20 tūkst. lankytojų ir suteikė jam 4,6 žvaigždutes iš 5 galimų. „Google play” parduotuvėje žaidimas yra nemokamas ir užima vos 13mb jūsų telefono atminties.

Žaidimo esmė labai paprasta. Jums tereiks lenktyniauti įvairiose trasose, kurios suskirstytos į 4 metų sezonus. Jums reikės ne tik bėgiojant išsisukinėti nuo pavojų ir kliučių, bet ir lenktyniauti su kitais. Tačiau žaidimo metu galėsite naudotis įvairiomis pagalbomis, kurias gausite trasoje. Nuo surastų pagalbų priklausys ką galėsite padaryti. Kai gausit pagalbą galėsite pašokti aukščiau, bėgti greičiau arba gausite ginklą, kurio pagalba  šausite į priešininką ir jį sustabdysite.

Po kiekvienų varžybų gausite ir specialius taškus už kuriuos tobulinsite savo susikurtą personažą. Didinsite jo sugebėjimus, kurių pagalba bus lengviau aplenkti visus ir būti pirmiems. Smagauz žaidimo!

Žaidimo filmukas:

„Google play” nuoroda:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas