Sony Facebook tinkle pristatė Xperia Miro išmanųjį

Taigi, vakar rašėme, kad kompanija Sony pasirinko gan neįprastą būdą pristatyti savo naująjį išmanųjį Xperia įrenginį. Taipogi rašėme, kad iki pristatymo liko 6 dienos ir 5 valandos, ir kad yra galimybė pagreitinti pristatymą paspaudžiant „Fast Forward“ mygtuką. Taigi, dėka 25914 Facebook fanų, naujasis Sony Xperia Miro buvo pristatytas šiandien Facebook socialiniame tinkle.

Manau Sony pasirinko būtent tokį pristatymo būdą ne šiaip sau, kadangi šis naujasis Xperia Miro išmanusis telefonas būtent ir yra skirtas daugiau socialiniams tinklams, tokiems kaip populiarusis facebook.

Kalbant apie Xperia Miro technines savybes, tai išmanusis bus su 3.5 colių įstrižainės lietimui jautriu ekranu, 5MP kamera, DLNA, ir naudos Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacinę sistemą. Deja, kol kas žinoma tik tiek, apie procesoriaus spartą ir kitas savybes, informacijos daugiau nėra.

Na ir kalbant apie pasirodymo datą bei kainą, informacijos taip pat nėra, taigi, kai tik sužinosime daugiau, būtinai Jus informuosime.

Na ir pabaigai, trumpa pristatomoji Sony Xperia Miro vaizdo medžiaga.1 komentaras

  1. […] vakar rašėme apie Sony Xperia Miro, kuris yra su 3.5 colių įstrižainės ekranu. O Šiandien pranešame, kad Sony pristatė dar […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas