Naujas Sony Xperia išmanusis

Rodos, kad darosi populiaru paskelbti apie naujai pasirodysiančius produktus neįprastais būdais. Samsung savo Galaxy S3 pristatinėjo gan įdomiai, buvo sukurtas internetinis puslapis, o vėliau ir android programėle.

Štai kompanija Sony irgi sumastė pristatyti savo naują Xperia išmanųjį gan neįprastu būdu, sukurdama facebook aplikaciją, kurios pagalba galima netgi paspartinti išmaniojo pristatymą.

Jau šiuo metu Xperia pristatymas yra paspartintas trimis dienomis, ir penkiomis valandomis. Paspartinti pristatymą gali visi norintys vieną kartą per dieną paspausdami mygtuką. Naujasis Xperia bus pristatytas už 6 dienų, arba dar greičiau, priklausomai nuo to, kiek žmonių paspaus mygtuką kiekvieną likusią dieną.

Plius prie viso to dar ir vyksta konkursas, kurio dėka, atsakę į lengvą klausimėlį, galite laimėti kolkas dar nežinomą Xperia prizą.

Taigi, jeigu norite sužinoti daugiau informacijos, paspartinti pristatymo procesą, arba sudalyvauti konkurse, lėkite į facebook.1 komentaras

  1. […] kad kompanija Sony pasirinko gan neįprastą būdą pristatyti savo naująjį išmanųjį Xperia įrenginį. Taipogi rašėme, kad iki pristatymo liko 6 dienos ir 5 valandos, ir kad yra galimybė pagreitinti […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas