Samsung Galaxy Note II – negaus Android 4.2.2

Note II savininkai jau seniai nerimauja, nes taip ir negavo naujausio Android 4.2 atnaujinimo. Tačiau atrodo, jog jie niekada jo ir negaus, nes iškarto gaus Android 4.3. Australijos mobiliojo ryšio operatorius Telstra gavo patvirtinimą, jog Samsung nusprendė neatnaujinti Note II operacinės sistemos, šiuo metu naujausia Android 4.2  versija, jos planuose  atnaujinimas dar naujesne versija, o tai reiškia, jog Note IIAndroid 4.1.2 bus atnaujintas į 4.3. Tuo tarpu Galaxy SIII planuojamas Android 4.2.2 atnaujinimas.

Jau kovo gale buvo žinoma, jog Galaxy SIII ir Note II bus naujinami iki Android 5.0 Key Lime Pie, tačiau atrodo, jog nueitas kelias iki paskutinės stotelės bus nevienodas.
Taip pat paaiškėjo kiek daugiau  naujos informacijos apie Note III. Picasa nuotraukų talpykloje buvo patalpinta nuotrauka daryta su Note III. Nuotraukos informacijos skiltyje matome įrenginio pavadinimą – N9005. Jeigu Samsung ir toliau laikysis telefonų numeracijos tradicijų, tuomet šis modelis bus su Qualcomm Snapdragon 800 lustų rinkiniu, o N9000 turėtų gauti atnaujintą Exynos Octa.

Šaltiniai: 1Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas