Nutekintas Mediatek MT6592 Antutu įvertinimas

Liepą Mediatek pranešė, jog dirba ties aštuonių branduolių lustu (SoC), o vakar buvo nutekintas pirmasis jo įvertinimas. Nors taivaniečiai žadėjo Antutu teste peržengti 30000 taškų ribą, tačiau kolkas pavyko pasiekti vos 25496 taškus. Kolkas sakau, nes tai buvo tik MT6592 lusto prototipas, kuris dirbo kiek mažesniais taktiniais dažniais, nei tikimąsi pasiekti tolimesnėje jo vystimo stadijoje.

MT6592 sudarys aštuoni Cortex A7 branduoliai ir jis pasižymės tuo, jog visi jie galės veikti vienu metu, kai, tarkime, Exynos Octa 5410 luste veikia tik tos pačios architektūros branduolių poros. Nutekintas Antutu 4.0 testo įvertinimas atskleidžia procesoriaus taktinius dažnius, grafinį posistemį ir dar keletą detalių.

MT6592 Antutu įvertinimas

Kolkas taivaniečiai sugebėjo pasiekti 1.7 GHz dažnį, o tai jau rekordinis pasiekimas Cortex A7 branduoliui, visgi tikimasi kartelę kilstelti iki 2 GHz. Naujiena, jog MT6592 naudos ARM Mali 450MP (kad ir geriausios įmanomos konfigūracijos) grafiką – tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Tiesa, šis perkūnas nuvilia. Buvo tikimąsi, jog Mediatek naudos Imagination Power VR 6 serijos arba ARM T6XX serijos grafinius posistemius, tačiau, atrodo, jog taivaniečiai nuėjo pigesnės licencijos keliu. Jeigu ir pavyks pavyti Samsung ir Qualcomm pagal centrinio procesoriaus demonstruojamą spartą, tai grafinis posistemis juntamai atsiliks nuo Exynos 5410, Snapdragon 600/800. Beje, dėl šio pasirinkimo MT6592 vienintelis iš „Top” lustų neturės OpenGL ES 3.0 palaikymo. Tačiau reiktų pasidžiaugti bent tuo, jog Mediatek bando sudaryti konkurenciją Qualcomm bei Samsung, kurie pastaruosius metus kovoja (Android rinkoje) tik tarpusavyje.
Geros žinios ir kiniškų telefonų mėgėjams. Rinkoje pasirodžius MT6592, dabartinis Mediatek flagmanas MT6589/T bus nustumtas į vidurinyjį kainų segmentą ir turėtų ženkliai atpigti, todėl galima bus įsigyti telefonus su dviguba kalėdine nuolada.

Šaltiniai: gsminsider.com1 komentaras

  1. […] K3V2+ ir negali lygiuotis su Snapdragon 600/ 800, Exynos Octa 5410 ar net Mediatek MT6592, tačiau turėtų įnešti sumaišties į vidutinės klasės […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas