Naujasis HTC Butterfly S?

Liepos pradžioje debiutavęs HTC Butterfly S turėjo įpūsti naujų vėjų į korėjiečių kompanijos mobiliųjų telefonų asortimento gamą, tačiau gavom kažką labai panašaus į vasario mėnesį pasirodžiusį HTC One, kuris laikinai iki Samsung Galaxy S4 (I9500) pasirodymo tapo sparčiausiu mobiliu įrenginiu naudojančiu ARM mikroarchitektūros procesorių.

Lyginant One ir Butterfly S nuvilia aparatinė įranga, kuri liko beveik identiška, o kaikuriais atvejais ir kiek „apkarpyta”. Neseniai debiutavęs sparčiausias amerikiečių kompanijos Qualcomm Snapdragon 800 (SoC) lustų rinkinys, kolkas nesudomino korejiečių, jie toliau nusprendė naudoti Snapdrgon 600 su kiek padidintu procesoriaus taktiniu dažniu ir 2GB RAM atminties. Nors HTC One turėjo perkaitimo problemų, tačiau atrodo inžinieriai rado būdą kaip padidinti  procesoriaus taktinį dažnį. Vieni didžiausi jo privalumai lyginant su One: ekranas? ir baterija. Ekrano įstrižainė nuo 4.7 padidėjo iki 5 colių, kai rezoliucija išliko Full HD ir matricos gamybos technologija nepakito (super LCD3). Tai reiškia, jog nežymiai krito aktyvių taškų skaičius ploto vienete. Baterijos talpa nuo 2300 padidėjo iki rekordinių HTC 3200 mAh, atitinkamai tai padidino telefono budėjimo režimo laiką. Nors telefonas greitu metu bus prieinamas visur, tačiau labiausiai jis buvo orientuotas į azijos rinką, nes nepalaiko 4G ir yra kiek pigesnis už One. Butterfly S išmatavimai siekia 144.5 x 70.5 x 10.6 mm, o svoris apie 160g. Jis yra ilgesnis, platesnis ir storesnis bei sunkesnis už One. Beabėjo telefone suksis naujausia Android 4.2 operacinė sistema.

Tačiau tai nebus vienintelė Butterfly S versija. Jau vakar „leakchinaTwitter profilyje šmėžavo Butterfly S Dual SIM versijos nuotraukos. Kaip galima suprasti nuo paprastosios skirsis tik tuo, jog palaikys dvi sim korteles ir pradžioje bus prieinamas tik  kinams. Tai jau trečiasis HTC dviejų sim mobilusis telefonas pastaruoju metu. Prieš tai sekė: One Dual Sim ir Desire 600 dual sim.

HTC Butterfly dual sim

Šaltiniai: 1 2Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas