Naujasis hibridinis telefonas naudos dvigubą operacinę sistemą

Apple ir Google nustebino visą pasaulį ir prasitarė, kad nuo šiol dirbs iš vien. Naujasis apple iphone turės hibridinę apple ir android OS. Vartotojai galės pasirinkti, kurią naudoti. Tokį sprendimą abi firmos priėmė todėl, kad tai labai geras būdas dar labiau įsitvirtinti rinkoje ir užimti didesnę jos dalį. Prognozuojamas rekordiškas pelnas.

Naujasis apple ir android gaminys bus dar plonesnis. Naudos pažangiausią 4ghz procesorių. Turės 12 megapikselių kamerą su dviguba blykste ir auto fokusavimo galimybe. Kas dar labiau stebina ir verčia laukti naujojo produkto tai dar ir tai, kad dizainas bus apple iphone ir samsung galaxy s2 mišinys, o ant jo dangtelio puikuosis apple, google ir samsung logotipai.

Kritikai sako, kad tai laukiamiausias produktas šiuo metu IT srityje. Šis hibridas dienos šviesą turėtų išvysti šių metu paskutiniame ketvirtyje. Tokį sprendimą įtakojo tai, kad tuo metu prasideda šventinis pirkimų sezonas, o tai dar labiau paskatintų pardavimus. Šio nuostabaus produkto kaina bus apie 1000 dolerių, o tai ganėtinai stebina atsižvelgus į buvusias naujų „Iphone“ ar „Samsung galaxy“ kainas.

Analitikai prognozuoja daug įvairių dalykų. Jie mano, kad bus sujungtos abi parduotuvės, o tai tikriausiai nelabai patiks android naudotojams, nes android dauguma programėlių nemokamos. Dar vienas didelis prognozuojamas dalykas, tai, kad ateityje prie šių firmų prisidės ir windows mobile.

Šie pokyčiai pakeis ne tik visą it rinką, bet ir atvers visiškai naujas perspektyvas, o konkurentų praktiškai nebeliks. Ši sąjunga labai pakenks LG, Nokia ir kitoms firmos. Jos paprasčiausiai negalės konkuruoti ir tikriausiai joms teks pasitraukti iš rinkos.

Jo dizainas manoma bus toks:10 komentarų

 1. Dalia Vitkauskaitė parašė:

  reiks butinai isigyt :))))

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Tirkai taip! Jau dabar pradedu taupyti 😀

 3. Augas parašė:

  nieko smagaus, matyt bus didele monopolija.

 4. Augas parašė:

  Beje,geras balandzio 1 pokstas:-D

 5. tomas parašė:

  butent kad pokstas 😀

 6. Neiwis parašė:

  Super melagiu dienos pokstas :DDD

 7. mIGLE parašė:

  Geras pokstas !!! Niekada gyvenime obuolys nedarys kasko panasaus nes tai didziausi priesai koki tik gali buti Samsung is obuolys

 8. Cha cha parašė:

  Balandžio pirmosios pokštas!

 9. mantas parašė:

  skaiciau deja ne balandio 1 ir beveik patikejau… nesamone :DD

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas