Tavo sukurtos programos patalpinimas į „Google play”

Šiame straipsnyje apžvelgsiu google play iš visų pusių. Tikriausiai net nenumanot kaip viskas atrodo iš programuotojų ar kūrėjų pusės.  Kokios funkcijos yra ir panašiai. O gal Jūs esate pradedantysis programuotojas ir ši apžvalga Jums padės suprasti kaip viskas vyksta.

Norint pradėti pardavinėti savo programą ar žaidimą būtina atlikti kelis elementarius veiksmus:

*Prisijungti kaip programuotojui šioje nuorodoje: https://market.android.com/publish/Home

*Susimokėti pradinį 25 dolerių mokestį.

Atlikus šiuos kelis lengvus veiksmus mes jau galime savo sukurtus žaidimus ar programas siūlyti plačiajai auditorijai turinčiai android operacinę sistemą.  Belieka įkelti savo gaminį i google play.

Įkelimas į google play:

Svarbu turėti savo programos ar žaidimo instaliavimo failiuką.  Šis failiukas android os paprastai turi „apk” plėtinį. Turint failiuką reikia gražiai apipavidalinti savo gaminį, kad jis sulauktų kuo didesnio populiarumo. Tam puikiai tinka paveiksliukai. Pasidaryk ir turėk mažą „ikoną” savo gaminio. Tada dar reiktų kelių paveiksliuko iš pačio žaidimo ir vieno didesnio paveiksliuko, kuris talpinamas pačiame viršuje.

Turint instaliavimo failiuką ir paveikslėlių rinkinį belieka paskutinis etapas.  Užpildot kelis privalomus laukelius tokius kaip: vieta, kalba, pavadinimas, aprašymas ir pan. Viskas. Dabar paspaudžiate žodelį ” Publish” ir jūsų gaminys jau markete.

 6 komentarų

 1. Vilmantas Čybas parašė:

  Pirmai reikia sukurti programa 😀 Bandziau kazka siandien, nepavyko emuliatoriaus paleist

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Ta prasme nekompiliuoja exe failo? Pasimokink gal pavyks. Dar aisku ziurint kokia kalba programuoji

 3. Vilmantas Čybas parašė:

  Nezinau, susikuriau nauja projekta, uzsidejau ikona, virsuj uzrasa ir paspaudziau kad paleist kad pazet ar pasiekite bet errora gavau. bandysiu snd eclipse is naujo su visais pluginais isidiegt

 4. Androidinis parašė:

  Perskaitęs šį trumpą įvadėlį apie nieką, ieškojau antro puslapio mygtuko, bet neradęs, supratau, kad tai ir yra visas „straipsnis, apžvelgiantis google play iš visų pusių” … Prajuokino 🙂

 5. jonas parašė:

  O imanoma for free ikelt?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas