Naujas android žaidimas nuo „Gameloft“ kūrėjų su „Unreal Engine“ – „Wild Blood“

Vienas iš geriausių „Google Play“ programėlių parduotuvės kūrėjų „Gameloft“ išleido visiškai naują žaidimą, kuris pasižymi ypač gera žaidimo grafika. Šis žaidimas turi gerą grafiką ne šiaip sau, o kadangi tai yra pirmasis kūrėjų žaidimas naudojantis „Unreal“ varikliuką. Tiems kas nežino, „Unreal“ žaidimų variklis yra ypač paplitęs tarp kompiuterinių žaidimų. Taigi, grįžtant prie žaidimo, kadangi žaidimo grafika yra stulbinančiai gera, tai savaime aišku pats žaidimas atitinkamai turi ir didesnį dydi. Norint nusipirkti ir instaliuoti „Wild Blood“ žaidimą, jums reikės 2 gigabaitų laisvos vietos Jūsų naudojamame įrenginyje.

 
Žaidimo istorija yra gan paprasta, „Seras Lancelot‘as“ turi misiją, sunaikinti blogį, kurio vardas yra „Morgana“ ir išgelbėti savo mylimąją „Guinevere“. Žinoma, ne viskas taip lengva kaip atrodo, kadangi kelyje painiosis įvairūs priešai. Žaidime fantastinių būtybių yra išties daug, tad jeigu esate fantastikos mėgėjai, žaidimas tikrai turėtų patikti.

Šiuo metu „Wild Blood“ žaidime yra 10 skirtingų lygių, bei 20 skirtingų priešų, prieš kuriuos teks kovoti.

 
Žaidimas turi ir „Multiplayer“ rėžimą, tad „Wild Blood“ galima žaisti net iki 8 draugų „Deathmatch“ rėžimu 4 prieš 4.

Na ir pabaigai, žaidimas yra mokamas ir kainuoja 7 JAV Dolerius. Prieš perkant rekomenduoju pasižiūrėti pristatomąją vaizdo medžiagą.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 5 komentarų

 1. Korne parašė:

  Manyčiau Order and Chaos yra geresnis jų darbas. Netgi geriausias. O šitas atrodo neblogai, bet kaina nemaža ir šiaip kaži ar visi telefai „paneštų” tokį.

 2. Baihu parašė:

  Gal čia nelabai vieta, bet norėjau paklausti, kaip įsirašyti žaidimą ir jo failus į USB laikmeną (telefone, be atminties kortelės ~12GB), o ne į Sistemus saugyklą, kurioje yra ~2GB. Nes visus žaidimus ir jų failus siunčia į Sistemos saugyklą, o ne į USB laikmeną. Čia ant Samsung Galaxy S2 (I9100).

  • Olivijus Šlepetis parašė:

   Yra tolios programos kaip Apps2SD, paieškok per Google Play, gal pavyks suinstaliuoti į USB laikmeną.

   • Baihu parašė:

    Vieną bandžiau su tuo perkelimu į SD, bet reikalauja SD kortelės, kuriose neturiu. :/ Bet reikės parsisiųsti ir tą išmėgint.

 3. Dovidas parašė:

  Gal čia yra link?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas