Gandai: Google bei Samsung ruošia 10.1 colio įstrižainės Nexus planšetę su 2,560×1,600 rezoliucijos ekranu

Nauji gandai pasipylė plačiuose interneto vandenyse. Pasak Cnet, paieškos milžinė „Google“ kartu su kompanija „Samsung“ susivienijo ir mėgins padaryti ypač rimtą konkurentą „prakasto obuolio“ produktui „iPad“, kuris pasižymi ryškiu „Retina“ ekranu. Kaip žinome, naujasis „Apple“ planšetinis kompiuteris „iPad“ turi 2,048×1,536 pikselių rezoliuciją bei 264 ppi (ang. Pixels per inch). Na ir pasak gandų, Google užsimojo sukurti „Nexus“ šeimos planšetinį kompiuterį su 10.1 colio įstrižainės ekranu bei stulbinančia 2,560×1,600 rezoliucija ir 299 ppi.

Kad ir kaip bebūtų, čia yra gandai, ir jie nebuvo patvirtinti ar atmesti jokių oficialių šaltinių. Jeigu šie gandai bus tiesa, tai kompanija „Apple“ gali turėti labai rimtą konkurentą, o kaip žinia „Google“ mėgsta kurti konkurencingus produktus, pavyzdžių yra ne vienas, Google+ konkurencingas Facebook socialiniui tinkui, Nexus 7 planšetė konkurencinga Amazon Kindle planšetiniam kompiuteriui.

O kaip Jūs manote, ar šie gandai taps realybe? Jeigu taps, ar tokia planšetė galės konkuruoti su „Apple iPad“?

 

Šaltinis: CNet



1 komentaras

  1. Andrius parašė:

    Jau dabar 7inch nexus 7 labai didelis konkuretas. Pats turiu ir tikrai nesigailiu kad pirkau. Tikrai neiskeisciau i iOS. 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas