Nauja Lietuviška android programa – „Linksmi Kalėdiniai Sveikinimai”

Šv. Kalėdos jau visai ne už kalnų, tad visi tikriausiai norėsime pasveikinti savo artimuosius švenčių proga, kai jos ateis. Internete yra labai daug įvairiausių sveikinimų ta proga, bet yra daug lengvesnis būdas tiems sveikinimams surasti bei pasveikinti artimuosius  nei ieškoti internete ir kopijuoti, tas būdas yra parsisiųsti ir instaliuoti lietuvio kurtą aplikaciją būtent šiai progai.

Kalediniai sveikinimai

Linksmų Kalėdinių Sveikinimų Android programėlė. Joje yra apie 70 linksmų Kalėdinių sveikinimų, kuriuos yra galima pasidalinti su draugais per įvairius socialinius tinklus bei nusikopijuoti kaip SMS žinute ir išsiųsti draugams be jokių perrašymų. Tiesiog susirandi sveikinimą, paspaudi viršuje esantį „Share” mygtuką ir galėsi dalintis su visais.

Kaip jau minėjau, čia yra apie 70 linksmų Kalėdinių sveikinimų: tiek pakankamai juodojo humoro tematikos, tiek klasikinių(visiems atsibodusių ir apie 200 kartų per vienas Kalėdas jau gavusių tą patį sveikinimą), tiek mano asmeniškai kūrybos sveikinimų, kurie privers(arba ne) Jus nusišypsoti ir laukti Kalėdos pakilios nuotaikos.

Visi sveikinimai yra lietuviški. Aš specialiai kūriau šią programėlę Lietuvos auditorijai, Taip pat ketinu perdaryt šią programėlę į vien tik anglišką versiją tik su dar daugiau nuotaikingų sveikinimų.
Labai patogus programėlės valdymas leis Tau dalintis sveikinimu, pridėti jį prie „Mėgstamiausių”, pasikeisti visą programėlės dizainą pagal savo asmeninius pageidavimus.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas