Motorola Razr serijos išmanieji turėtų greitu laiku gauti ICS atnaujinimą

Atrodo, jog kompanija „Motorola“ jau yra beveik pasiruošusi išleisti Android Ice Cream Sandwich atnaujinimus savo RAZR serijos išmaniesiems telefonams.

Šiandien „Motorola Mobility“ Japan svetainėje buvo išleista krūva ivairios vaizdo medžiagos demonstruojančios RAZR serijos išmaniuosius telefonus su Android Ice Cream Sandwich operacine sistema, bei Motorola nuosavu dizainu (ang. Skin).

Kadangi Motorola kardinaliai pakeitė originalų Ice Cream Sandwich skin‘a, taqi į naują įdėjo gan naudingų funkcijų. Visų pirma, tai atrakinimo meniu lange yra ne vienas pasirinkimas, kad tik atrakinti išmanųjį, bet net keturi, galimybė iškarto rašyti sms žinutę, skambinti, fotografuoti arba tiesiog atrakinti telefoną.

Taip pat Motorola savo unikaliame dizaine pakeitė ir visas standartines Ice Cream Sandwich įkonėles, taigi tai tik priduoda išskirtinumo bei unikalumo RAZR serijos išmaniesiems telefonams.

Na ir pabaigai liūdnesnė žinia, kol kas kompanija „Motorola“ neatskleidžia pasirodymo datos, tad kiek RAZRserijos išmaniųjų turėtojai dar turės laukti, neaišku.

 

Šaltinis: MotorolaRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas