Line Runner – kiek toli nubėgsi estafetę

Android žaidimas Line Runner, arba Lietuviškai pavadinimas skambėtų kaip estafetės bėgikas. Na žaidimas yra labai paprastas, viskas ką jums reikia padaryti tai kuo toliau nubėgti, ir surinkti kuo daugiau taškų. Taškai skaičiuojami už nubėgtą kelią.

Valdimas, pirštų miklumas, bei gera reakcija

Norint nubėgti kuo toliau jums prireiks tiek miklių piršų, tiek labai geros reakcijos, kadangi žaidime nėra jokių sunkumo lygių, ir bėgimas yra labai greitas.

Valdymas yra labai paprastas, spaudžiant kaireją ekrano pusę bėgikas pasilenks ir kulversčiais pralys pro kliūtį, o spaudžiant dešinę ekrano pusę bėgikas peršoks kliūtis, paprasta. Bėja, kai šokate, kuo ilgiau laikysite paspaudę išmaniojo ekraną, tuo toliau nušoksite, tai toks Line Runner android žaidimo valdymas.

Na o visas bėgimas vyksta tiek greitai, kad yra labai sunku viską suspaudinėti ir prabėgti pro visas kliūtis jų nekliudžius. Žaidime iš viso yra net 10 bėgimo trasų, kiekvienoje iš jų kliūtys yra išdėliotos skirtingai. Dėja negaliu pasakyti ar trasos turi pabaigą, kadangi tiek toli nubėgti neužkliuvus už kokios kliuties dar nepavyko.

Jeigu susidomėjote šiuo nemokamu Line Runner android žaidimu, galite jį parsisiūsti iš Android Market ir išmėginti savo jėgas.

P.S. Komentaruose galite pasidalinti savo pasiekimais, man asmeniškai pavyko surinkti 203 taškus.4 komentarų

  1. Gediminas Bogušis parašė:

    Kaip supratau cia yra irunner zaidimo supaprastintas variantas. Reiks ismeginti 🙂

  2. Gediminas Bogušis parašė:

    Kai pabandysiu parasysiu savo nuomone cia ar geriau uz irunner

  3. Gediminas Bogušis parašė:

    na isbandziau. Siaip zaidimukas tikrai fun, bet ganetinai sunkus. Toks paprastai padarytas, bet kazkuo kabliuoja

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas