Lietuvoje jau galima įsigyti Huawei Ascend P1 flagmaną

Pasaulinė mobiliųjų technologijų kompanija „Huawei Device” paskelbė pradedanti Lietuvoje prekiauti savo išmaniųjų telefonų flagmanu „Ascend P1”. Šis dviejų branduolių išmanusis telefonas ne tik yra greičiausias savo klasėje, tačiau pasižymi ir vienu ploniausių 7,69 mm storio korpusu. Kartu su Lietuva, telefonas atvyksta ir į daugelį Europos, Australijos, Pietų Amerikos ir Azijos rinkų.

„Huawei Ascend P1” iš kitų išmaniųjų telefonų išsiskiria savo išvaizdos ir pažangių techninių savybių deriniu. Telefonas turi greitą dviejų branduolių 1,5 GHz „Cortext-A9” procesorių, 4,3 colių qHD „Super AMOLED” lietimui jautrų ekraną su apsauginiu „Corning Gorilla” stiklu ir 8 megapikselių aukštos raiškos BSI vaizdo kamerą. Pramogų mėgėjams „Ascend P1” siūlo „Dolby Mobile 3.0 Plus” garso sistemą, suteikiančią 5.1 tipo erdvinio garso pojūtį. Naujuoju telefonu taip pat galima dirbti su prezentacijomis bei PDF formato dokumentais.  Huawei Ascennd P1 bus valdomas android 4.0 Ice Cream Sandwich Operacine sistema

„Naujasis modelis pasižymi ne tik didele galia, tačiau ir elegantišku dizainu bei gera surinkimo kokybe,” – sako „Huawei Device” pardavimų vadovas Lietuvoje Wang Fei. „Pristatydami šį flagmaną, patvirtiname savo pasiryžimą siekti tvirčiausių pozicijų išmaniųjų telefonų rinkoje. Siekiame Lietuvos vartotojams pateikti pažangiausias mobiliąsias technologijas už sąžiningą kainą.”

Lietuvoje „Huawei Ascend P1” jau galima įsigyti „Tele2” salonuose. Telefono kaina be sutarties siekia 1489 litus.

 

Paruošta pagal „Huawei” pranešimą spaudai.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas