LG papildė savo Optimus L telefonų liniją nauju Optimus L9 išmaniuoju telefonu

Susidaro tiks vaizdas, kad kompanija LG Electronics siekia užkariauti išmaniųjų telefonų rinką. Vos prieš keletą dienų rašėme gandus apie LG Optimus G – galingiausią išmanųjį telefoną, kuris gali atkeliauti į rinką. O va šiandien LG oficialiai papildė savo Optimus L išmaniųjų telefonų liniją, pristatydama šios linijos galingiausią modelį – LG Optomus L9.

Na tai pradėkime nuo LG Optimus L9 specifikacijų. Šis išmanusis telefonas bus su 4.7 colių įstrižainės lietimui jautriu IPS ekranu. Na procesorius nebus labai galingas, vos 1GHz dviejų branduolių, bet reikia nepamiršti to, kad LG Optimus L9 taikosi į pigesnių telefonų rinką.  Taipogi išmaniajame telefone bus 1GB darbinės atminties (RAM), 5 megapikselių galinė kamera bei 2,150mAh baterija. Optimus L9 bus valdomas Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacine sistema.

LG Optimus L9 išmaniajame telefone bus ir šiokių tokių naujienų, pirmoji tai visiškai nauja klaviatūra, kurią vartotojai gali prisitaikyti pagal savo poreikius.  Prisitaikymas vyksta taip, jeigu dažnai rašote viena ranka, tai galite patogiai pagal save susidėlioti tam tikras raides. Na o antroji naujiena yra ta, kad išmaniajame bus kalbų vetėjas – Qtranslate. Su Qtranslate vartotojai galės versti sakinius bei frazes iš 44 skirtingų užsienio kalbų į 64 gimtasias kalbas.

Na o pasirodymo data bei kaina išlieka vis dar paslaptyje, tad susidomėjusiems teks dar palaukti.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas