Gandai: LG Optimus G bus galingiausias rinkos išmanusis telefonas

Jeigu tikėti gandais, tai kompanija LG gan rimtai žiūri į išmaniųjų telefonų rinką. O jeigu dar tiksliau sakant, tai LG kuria konkurencingus produktus šiuo metu rinkoje esantiems galiūnams. Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad LG ruošia Optimus VU išmanųjį hibridą kaip Samsung Galaxy Note 2 konkurentą. Jeigu tikėti naujausiai gandais, tai LG taikosi ir į Samsung Galaxy S3 išmaniojo telefono konkurentą ir netgi galingesnį priešininką.

LG Optimus G specifikacijos

Kaip jau minėjau, čia viso labo gandai, tad galutinio produkto specifikacijos gali keistis, bet jeigu jos bus tokios, tai turėsime naują galingiausią išmanųjį telefoną.

LG Optimus G turėtų turėti naują Quolcomm Snapdragon Pro keturių branduolių procesorių, kuris šį išmanųjį telefoną padarytų du kartus galingesniu už Samsung Galaxy S3. Taipogi tikint gandais, Optimus G bus valdomas Android 4.0 Ice Cream Sandwich operacine sistema, ir turės net 2GB operatyviosios atminties (RAM), kas taipogi yra du kartus daugiau nei šiuo metu turi kiti rinkos galiūnai. Tikėtina jog kamera gali būti net 13 megapikselių, kas yra išties daug. Ekranas pasak šaltinių bus 4.7 colių įstrižainės su LG True HD IPS technologija, tad galime tikėtis ir aukštos kokybės.

Tai tokie tie gandai, taps jie realybe ar ne kol kas neaišku, o jeigu ir taps, tai neaišku kada. O ką jūs manote apie tokį galingą išmanųjį telefoną?1 komentaras

  1. […] siekia užkariauti išmaniųjų telefonų rinką. Vos prieš keletą dienų rašėme gandus apie LG Optimus G – galingiausią išmanųjį telefoną, kuris gali atkeliauti į rinką. O va šiandien LG […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas