Nikon CoolPix S800c: pirmasis pasaulyje fotoaparatas valdomas Android OS

Naujienų apie fotoaparatus valdomus Android operacine sistema jau girdėjome praeityje, bet štai atėjo metas, kai tai taps realybe, ir tokį fotoaparatą jau galėsime įsigyti gan greitai.

Garsi fotoaparatus gaminanti kompanija Nikon jau oficialiai pristatė pirmąjį pasaulyje fotoaparatą „CoolPix S800c“, kuris bus valdomas Android 2.3 Operacine sistema.

Nikon CoolPix S800c galimybės

Tie žmonės, kurie android operacine sistema naudojasi jau kurį laiką galite įsivaizduoti, kokios gali būti fotoaparato galimybės, jeigu jame yra Android operacinė sistema.

Na o tiems, kurie nelabai įsivaizduoja, pamėginsiu paaiškinti, fotoaparatas tampra praktiškai kaip išmanusis telefonas su labai gera kamera, bet be
skambinimo funkcijos. Nufotografuojate kokią nuostabią nuotrauką, ir norite ja kuo greičiau pasidalinti facebook socialiniame tinkle, ne bėda jeigu yra belaidis ryšįs, arba telefone programa kuri skleidžia belaidį ryšį, ir dalinatės nuostabiomis nuotraukomis.

Nikon CoolPix S800c techninės savybės

16 megapikselių objektyvas

10x optinis priartinimas

4X skaitmeninis priartinimas

4GB vidinė atmintis

SD/SDHC kortelių lizdas

Wi-Fi® (IEEE 802.11b/g/n)

GPS

Full HD vaizdo įrašimo galimybė

 

Nikon CoolPix S800c turėtų pasirodyti prekyboje jau kitą mėnesį ir kainuos $349.95 dolerius. Daugiau informacijos galite rasti oficialioje Nikon svetainėje2 komentarų

  1. Mantinijo parašė:

    Patarimas: pirmame puslapyje įdėk pirmą pastraipą/įžangą, o ne nukąsk ir paskui reikia ieškoti, kur tęsiasi sakinys.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas