Įdomūs o gal net ir keisti gandai apie LG Optimus G2

Gandų metas vis dar tęsiasi. Pagal naujausius gandus, bei nutekintą nuotrauką, kuri panašu jog buvo padaryta iš vaizdo medžiagos, galima spręsti jog naujasis „Lg Optimus G2“ išmanusis telefonas bus kiek neįprastas ir turės garso padidinimo bei pamažinimo mygtukus ne šone kaip įprasta, bet gale.

Nuotraukas išplatino vienas informacijos nutekintojas @evleaks, kuris jau ankščiau buvo nutekinęs daug informacijos, kuri tapo realybe.

Lg G2 1

 

Pagal ankščiau pateiktą informaciją galime spręsti, jog LG Optomus G2 bus vienas iš sparčiausių kompanijos telefonų, kadangi naudos Snapdragos S800 procesorių.

Tokie mygtukai tokioje vietoje yra išties neįprastas sprendimas, ir nežinau ar patogus, o ką jūs manote apie tokį mygtukų išdėstymą? Ar būtų patogu naudotis?3 komentarų

  1. Spragėsis parašė:

    Pats naudoju LG Optimus L5, mygtukai yra šone ir atrodo, kad ten ir turėtų būti jų vieta. Prieš tai turėjau keletą telefonų, kurių garsinimo mygtukai taip pat buvo kairiajame šone. Ar tik nebus taip, kad LG eksperimentuodama bando my*ti prieš vėją? 😐

  2. Daiva Gulbiene parašė:

    Tikrai nepatogu, nepirkčiau.

  3. vismantas parašė:

    be gandu daugiau nera apie ka rasyti?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas