Google valo Android market nuo klonų bei virusų

Kompanija Google nusprendė prieš šių metų pabaigą išvalyti Android Market nuo kai kurių klonuotų android programų bei žaidimų, kurie yra užkrėsti įvairiais virusais, bei kenkėjiškomis programomis. Tokios užkrėstos androis programos siuntinėja brangiai apmokęstintas sms žinutes, ir taip yra išeikvojamos žmonių saskaitos.

Klonuotos android programos, bei klonuoti android žaidimai, tai dažniausiai nemokamos versijos populiariūjų mokamų android programų bei žaidimų, kurie yra sukurti visiškai kitų kurėjų, tad turite būti atsargūs, kad neįkliūtumėte į spastus.

Štai programų bei žaidimų sarašas, kurie jau yra pašalinti iš Android  Market: Cut the Rope FREE, NEED FOR SPEED? Shift FREE, Assassin?s Creed® Revelations, Where’s My Water? FREE, Riptide GP FREE, Great Little War Game FREE, World of Goo FREE, Angry Birds FREE, Shoot The Birds FREE, Talking Tom Cat 2 Free, Bag It! FREE, Talking Larry the Bird Free, Talking Larry the Bird.

Galbūt viena iš Android Market problem yra ta, kad per maži reguliavimai yra teikiami android programų kurėjams, tad jie ir kuria bei deda žalingas android programas.2 komentarų

  1. Ira parašė:

    kaip parsisiusti skype i sony ericsson mini pro

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas