„Google Play“ pasipildė nauju bei kiek žiauriu žaidimu – „Death Dome“

Gal tai sutapimas, o gal ir ne, bet artėjant „Vėlinėms“ mobilių aplikacijų kūrėjai išleidžia žaidimus, kurie yra šiek tiek žiaurūs. Ne išimtis ir naujas žaidimas – „Death Dome“, kuriame reikės kovoti prieš įvairius zombius. Žaidimo žiaurumas ne vien tik zombiuose, bet ir grafikoje, pavyzdžiui įspyrus priešui į veidą, galima pamatyti kaip iškrenta jo dantys bei taškosi kraujas. Silpnų nervų žmonėms nerekomenduojama žaisti šį žaidimą.

 
Žaidimo istorija yra gan įdomi, niekas nepamena kada viskas prasidėjo. Taikiame mieste „Palamira“ išplito virusas „M“, ir tiems kas greitai mirė nuo viruso, labai pasisekė. Tie kas išgyveno, tapo zombiais – „Behemoths“. Taigi taikus miestas „Palamira“ tapo „Death Dome“, kas lietuviškai reiškia „Mirties kupolas“. Na ir visoje šioje istorijoje pasirodo žaidimo heroje – Phoenix, kurios tikslas yra sunaikinti visus zombius.

„Death Dome“ android žaidimas yra visiškai nemokamas, tad jeigu jums patinka žaisti tokio tipo žaidimus, galite tai padaryti be jokio vargo. Kad ir kaip bebūtų, žaidime yra pirkimų sistema, tad prireikus gali tekti išleisti šiek tiek pinigų, bet tai daryti nėra būtina.

Štai pristatomoji žaidimo vaizdo medžiaga, kad pamatyti kaip atrodo šis žaidimas:

Na ir kaip visada, siųstis galite iš Google Play:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Jeigu išmėginote žaidimą, nepamirškite pakomentuoti, ar patiko.1 komentaras

  1. Aivaras parašė:

    Su xperia ray , nesuderinamas :/

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas