Drag Racing- būk greičiausias!

„Drag Racing” tikriausiai vienas populiariausių android žaidimų. Jį parsisiuntė jau daugiau nei 200000 tūkstančių žmonių iš viso pasaulio. Tikriausiai dauguma iš jūsų jau žinos šį žaidimą ir jau būsite jį išbandę, tačiau tiems, kurie nežino bus puiki proga sužinoti daugiau.

Šis žaidimas karaliauja „top” kategorijose jau ne pirmus mėnesius. Vartotojai Android parduotuvėje žaidimą įvertino 4.6 žvaigždutėmis iš 5 galimų.  Atsiliepimai, komentarai apie žaidima tik geri.

Šio žaidimo sėkmę tikriausiai lėmė keli aspektai. Vienas iš jų, tikriausiai tai, kad „Drag Racing” galima žaisti ne tik prieš žadimo sukūrtą aponentą, bet interneto pagalba savo jėgas galima išmėginti su žaidėjais iš viso pasaulio.

Žaidimo esmė labai paprasta. Turi laimėti „drag” tipo lenktynes prieš savo priešininkus.  Džiugina tai, kad žaidime pilna detalių, pasirinkčių, kurios priduoda daug žavesio. Žaidime už sukauptus pinigus gali tobulinti  savo mašiną. Tobulinimo galimybių tikrai daug. Nuo variklio galingumo iki naujų padangų pasirinkimo. Kiekvienas tobulinimas prideda kažką jūsų mašinai. Mašina gali būtį lengvesnė, greičiau startuoti ar pasiekti kuo didesnį greitį.

Už sukauptus pinigus galima ne tik tobulinti jau turimą automobilį, bet ir nusipirkti kitą. Jų pasiūla yra tikrai didelė. Galėsite nusipirkti bmw, honda bei daugelio kitu firmų automobilius.

Nuoroda parsisiuntimui: Android market5 komentarų

 1. Zero parašė:

  Pradzioje lengvas bet paskui Ziauriai sunkus nes jei netokius patobulinimus padarysi vargas bus.

 2. Gediminas Bogušis parašė:

  Visiska tiesa. Aisku yra daug modu siam zaidimui ir patobulinimu bei palengvinimu

 3. Zero parašė:

  modai android zaidimam ???
  Ieskojau kazko panasaus bet neradau.

 4. Gediminas Bogušis parašė:

  Tikrai yra ir net ne vienas. Yra ir specialių cheat programėlių butent siam zaidimui.

 5. Simas parašė:

  Yra programele GameCIH bet veikia tik rootintiem rageliam. Su GameCIH galima pasidaryt labai daug pinigu. O kad paskui sunkus, nepasakyciau. Losiau be cytu, per 3h nusipirkau Hennessey, sumaxinau, ir sedziu patenkintas.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas