Amazon Kindle Fire turės konkurentą, PocketBook A7

Amazon Kindle Fire yra labai populiarus dėl to, kad yra pigus, tai štai neužilgo Kindle Fire turės konkurentą, pigų elektroninių knygų skaitytuvą, kuris kaip ir Amazon Kindle Fire naudos Android operacinę sistemą, bet be jokių Google priedų, jame nebus netgi Android Market.

PocketBook A7 savybės

Na kadangi PocketBook A7 bus pigios klases elektroninių knygų skaitytuvas, tai nereikia tikėtis labai gerų savybių. Skaitytuve bus 1GHz taktinio dažnio, vieno branduolio procesorius, 512mb darbinės atminties, 7 colių įstrižainės lietimui jautrus TFT ekranas, 2 megapikselių kamera, bei 4GB vidinė atmintis. Jeigu 4Gb atminties neužtenka, yra galimybė ją praplėsti dar 32GB, pasinaudojus microSD kortele.

Pasak gamintojo, intensyviai klausantis muzikos, naršant internete, žiūrint filmus ir panašiai, baterijos turėtu užtekti apie 6.5 valandos, kas yra ganėtinai beblogai.

Kadangi tai elektroninių knygų skaitytuvas, tai jame veiks ir adobe reader PDF formatas, be jo PocketBook A7 dar palaiko visą krūvą įvairių formatų, tokių kaip EPUB, FB2, TXT, DJVU, RTF, HTML, DOC, DOCX, JPEG, BMP, PNG, MP3, WAV, AVI, MKV, MP4.

PocketBook A7 bus instaliuota android 2.3.7 Gingerbread operacinė sistema. Dėja kolkas nei pasirodymo data nei kaina neaiški, tikėtina tik kad kaina neturėtu viršyti 200 dolerių ribos.

 

Šaltinis: GoodeReaderRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas