Artėjant Olimpinėms žaidynėms, naujas android žaidimas: London Flame

Ne paslaptis, kad neužilgo Londone vyks Olimpinės žaidynės, tad android kūrėjai „ES4B, UAB“ nusprendė šiam reikalui sukurti ir linksmą android žaidimą. Žaidimo tikslas yra, bėgikui nubėgti kuo toliau su deglu rankoje, ir išvengti visų kliūčių pasitaikiusių jo kelyje.

Taigi, išbandėme šį nemokamą android žaidimą ir mes. Gražios ir ryškios spalvos, maloniai krenta į akis. Žaisti iš tiesų yra labai lengva ir paprasta, kadangi yra vos tik du mygtukai, kurie valdo bėgiką. Pirmasis mygtukas kairėje ekrano pusėje, skirtas žemam šuoliui, o dešinėje pusėje aukštam šuoliui. Pradedant žaidimą, Jūs turite 100 energijos, vienas mažas šuolis atima iš Jūsų 1 energiją, o didelis šuolis 2 energijas. Žaidime yra ir kliūčių, tad jeigu neperšokote kliūties ir užkliuvote, automatiškai prarandate net 10 energijos.

Kad energija labai greitai nepasibaigtų, ir žaidimas būtų įdomesnis, laikas nuo laiko ore pasirodo vandens buteliukai, kurie Jums suteikia 20 energijos, tad jeigu žaisite gerai, energijos turėsite pakankamai, kad nubėgtitoliau už visus kitus.

Žaidime yra ir „Lyderių lenta“ tad pažaidus galite nusiųsti savo taškus į lyderių lenta, ir pamatyti kurioje vietojeęsate lyginant su kitais žaidėjais. Manau tai daro šį žaidimą dar įdomesniu.

Taigi kaip jau ir minėjau, žaidimas yra visiškai nemokamas, tad galite jį išmėginti ir įvertinti. Gero žaidimo.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas