Samsung: The Next Galaxy [Atnaujinta]

Artėjant naujojo Samsung Galaxy išmaniojo telefono pristatymui, kompanija Samsung nesėdi vietoje, ir prigalvoja įvairių reklaminių triukų, kaip dar labiau sudominti tuos žmones, kurie išties laukia naujojo Galaxy išmaniojo telefono.

Neperseniausiai Samsung išsiuntė pakvietimus į naujojo Galaxy išpakavimą, kuris vyks Gegužės trečią dieną Londone, taigi daugelis su nekantrumu laukia pristatymo.

Taigi nauja Samsung mintis tai anagrama, laiko skaičiavimas atgal iki kito žingsnio. Anagramos pavadinimas yra:tgeltaayehxnx, ką galima iššifruoti kaip The Next Galaxy. Taipogi šita šifruotė yra ir internetinio puslapio adresas kurioje ir yra anagram, taigi aplankę į internetinį puslapį www. Tgeltaayehxnx.com išvysite laiką einantį atgal, o kai laikas pasibaigs, bus kitas žingsnis, koks jis? Sužinosime po truputi mažiau nei trijų valandų.

Atnaujinimas:

Tikriausiai dėl didelio trafiko, internetinis puslapis „užlūžo”, bet po daugybės bandymų pavyko atnaujinti puslapy, kuriame buvo dėlione, kurią sudėjus, pavyko gauti naują internetinį adresą:

Deja www.TheNextGalaxy.com kolkas yra nepasiekiamas, tikriausiai dėl to, jog daugybė žmonių bando į jį įeiti. Yra net du vaizdo įrašai, apie naująjį Galaxy.

 3 komentarų

  1. Marius parašė:

    Ne „The New Galaxy”, o „The Next Galaxy” 😉

  2. Marius parašė:

    Atsiprašau už du postus iš eilės, bet tik dabar pasižiūrėjau teaser’į. Vos neužspringau pamatęs tą (i)avių bandą 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas