[Atnaujinta, daugiau nuotraukų] Ar čia baltos spalvos „Google Nexus 4“ išmanusis telefonas?

„Google Nexus 4“ android išmanusis telefonas turbūt yra vienas iš sunkiausiai gaunamų telefonų, kadangi kompanija „Google“ kartu su šio išmaniojo telefono gamintoju „LG“ niekaip negali pagaminti pakankamai mobiliųjų, kad patenkinti rinkos reikalavimus. Kaip tik užeini į „Google Play“ prekyvietę, taip šis išmanusis telefonas yra išparduotas.

Kad ir kaip bebūtų, „PhoneArena“ gavo anoniminį elektroninį laišką su nuotrauka, kurioje panašu jog baltos spalvos „Nexus 4“ išmanusis telefonas. Gerai įsižiūrėjus į nuotraukos dešinės pusės apačią, matosi juodam „Nexus 4“ būdingi atsispindintys taškeliai.

„PhoneArena“ komanda išnagrinėjo EXIF duomenis ir išsiaiškino, jog ši nuotrauka buvo daryta su „LG Optimus G“ išmaniuoju telefonu, kas gali patvirtinti nuotraukos tikrumą, arba gali nereikšti nieko. Taipogi „PhoneArena“ komanda patikrino šią nuotrauką su „FotoForensics“ ir atrodo jog ji nebuvo „photoshopinta“.

Taigi, sprendžiant iš nuotraukos, galima tikėtis jog rinkoje pasirodys baltos spalvos „Google Nexus 4“ išmanusis telefonas, bet va klausimas ar „LG“ bei „Google“ spės užpildyti rinką taip, jog šis mobilusis nebūtų pastoviai išparduotas? Kaip Jūs manote?

 

Atnaujinimas

Internete pasirodė kur kas daugiau nuotraukų šio „Nexus 4“ baltos spalvos išmaniojo telefono, ir balta spalva šiam telefonui tikrai tinka. Klausimas kyla tik ar jis atsiras pardavime, jeigu taip, tai kada?

 

Šaltinis: PhoneArena2 komentarų

  1. airis parašė:

    Sveiki norejau paklaust turiu s3 samsung viena syki atcinaujinau y 4.1.2 kada pas mus bus 4.2 atnaujinimas nes telefe raso kad naujiausi jau idiegti?ar eina kitaip atcinaujinti?aciu

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas