Any.DO: To Do List | Task List

Visi mes kažką pamirštame- ką nupirkti, kur apsilankyti, kam paskambinti ir panašiai.  Tam buvo sukurtos popierinės užrašų knygutės, kuriose galėdavome planuotis savo dienotvarkę arba tiesiog pasižymėti svarbiausius darbus.  Nuo šiol tokią ir dar geresnę knygutę turime ir savo telefonuose.

Pirmas įspūdis parsisiuntus programą labai geras. Valdymas greitas ir patogus. Dizainas mielas- neprikištas bereikalingų spalvų.   Programa labai greitai perprantama, todėl net ir vaikai iškart išmoks naudotis.

Viskas paprasta. Ekrano viršuje yra nuoroda, kurioje galėsite įrašyti planuojamą darbą.   Įrašas  buna išsaugotas ir perkeliamas į lauką pavadinimu “Today”. Po tuo lauku yra dar trys pasirinktys : “Tomorrow”, “This Week” ir “Later”.  Visalaik rušiavimą galima keisti pagal savo norus- keisti pavadinimus, eiliškumą ir panašiai. Yra ir daugiau galimų pasirinkimų, kurių pagalba sutvarkysite programą pagal savo poreikius

Ši programa puikiai papildo ir lenkia paprastas užrašų knygutes jūsų telefone. Kiekvienam, kuris mėgsta planuoti savo laiką, bet bijo kažką pamiršti, tai puikus pasirinkimas.  Beje ši programa yra nemokama.

Nuoroda i parsisiuntimą: Android market1 komentaras

  1. inga parašė:

    labai sauni programele.aciu uz se programele:)))

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas