Android žaidimas: Trial Xtreme 2 HD

Taigi, nusprendžiau nusipirkti savo pirmajį pirkinį iš Android Market, užėjau pažiūrėti žaidimų, kadangi darbe per pertraukas turiu nemažai laiko, tai galvoju, kad koks žaidimas būtų labai neprošalį, ir va tarp perkamiausių žaidimų pamašiau Trial Xtreme 2 HD, kuris yra kažkiek panašus į mano žaistą ir labai pamėgtą Xbox 360 konsolei skirtą žaidimą Trials HD, tai ir nusipirkau šį Trial Xtreme 2 HD žaidimą.

Originalus Trial Xtreme žaidimas, kuris kainuoja 1.24 svarus sterlingus, buvo parduota daugiau nei 4 milijonai kopijų, o čia antra jo versija, kuri turėtu būti daug geresnė, na susigundžiau ir nusipirkau.

Na ką, pradėjau žaisti, nevisiškai patiko valdymas, judinant išmanujį telefoną aukštyn/žemyn, tai pasikeičiau valdymą į spaudinėjimą ekrane, o čia ir prasidėjo linksmybės. Žaidžiau gan ilgai, kadangi nepasisekus reikėdavo grįžti į trasos pradžią, ir mėginti vėl visą trasą iš naujo, bet čia ir manau yra žaidimo gerumo esmė, kadangi bandai, neišeina, ir vis norisi pravažiuoti trasą, kad pamatyti kokia yra kita.

Siūlau pasižiūrėti vaizdelį, kaip gi atrodo šis Trial Xtreme 2 HD žaidimas.

Tiems kas nenori pirkti žaidimo, bet norėtu visdėlto išbandyti jį, siūlau parsisiūsti pirmosios dalies Trial Xtreme demo veriją iš: Android Market

Na o kas nori iškarto nusipirkti Trial Xtreme 2 HD žaidimą, galite tai padaryti per Android Market3 komentarų

  1. justuka1 parašė:

    Man reikia trial extreme zaidimo pilna versija

  2. Dainius parašė:

    Ant Samsung Galaxy Mini veiktu ?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas