Android Market Alternatyvos

Manau daugeliui Android išmaniųjų telefonų turėtojams nepaslaptis, kad yra galimybė siųstis žaidimus bei programėles ne vien tik iš oficialaus android market, bet ir iš alternativių internetinių parduotuvių. Šiuo metu tokių alternativių vietų, iš kur galima parsisiųsti tiek nemokamų, tiek ir nusipirkti mokamų programėlių bei žaidimų yra ne viena ir ne dvi.

 

Viena didžiausių alternatyvų, kuri yra antra pagal dydi pasaulyje mobiliesiams įrenginiams parsisiųsti skirtų vietų tai GetJar,šią internetinę aplikacijų parduotuvę lenkia tik Apple AppStore. Šiuo metu GetJar savo duomenų bazėje turi daugiau neivieną milijardą visokių programėlių bei žaidimų kurie yra skirti įvairioms platformoms, tokioms kaip Android, Blackberry, Iphone, Windows Mobile bei Simbian. Beje GetJar buvo pirmoji vieta, kur buvo galima parsisiūsti Android turėtojams populiarujį Angry Birds žaidimą.

Aplankyti šią didžiausią aplikacijų parduotuvę galite čia: GetJar

 

Antroji alternatyva, tai SlideMe. Yra galimybė naršyti tiesiai iš savo kompiuterio, ir parsisiūsti nemokamas programėles, ir yra sukurta Android Programėlė SAM, kurios pagalba galėsite patogiai naršyti, siūstis bei pirkti programas bei žaidimus.

Aplankyti šia alternatyva galite čia: SlideMe

 

Trečioji alternatyva yra MobiHand. Taip pat turinti pasiūliti įvairaus turinio įvairių platformų turėtojams. MobiHand yra sukūrusi atskirą vietą, tik Android įrenginiams, tai OnlyAndroid. Čia didelis pliusas yra tai, kad yra galimybė rasti nukainuotų programėlių bei žaidimų, yra galimybė pasiringti dienos prekę, kuri yra nukainuota 24 valandas. Taip pat parduotuvė MobiHand pardavinėja ir mobiliūjų telefonų aksesuarus, tokius kaip pakrivėjus bei dėklus.

Aplankyti šia alternatyvą galite čia: OnlyAndroid

Tai va netgi trys alternatyvios parduotuvės pirkti bei siūstis nemokamą turinį savo Android įrenginiams. Tikiuosi rasite tai ko neradote Android Market.

 

 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas