Android Žaidimas: The World‘s Hardest Game

Galbūt yra teke žaisti internete The World‘s Hardest Game, kas reiškia sunkiausias žaidimas pasaulyje, asmeniškai man yra kažkada teke žaisti šį žaidimą, na ir išties jis yra sunkiausias pasaylyje. Beklaidžiodamas po Android Market radau šį The World‘s Hardest Game skirtą android išmaniesiems telefonams, ir nusipirkau jį.

Trumpai apie patį žaidimą: The World‘s Hardest Game išties yra labai paprastas žaidimas, Jums reikia pervesti raudoną kvadračiuką iš taško A į tašką B, atrodo viskas paprasta, bet tarp A ir B taškų yra įvairiai judantys mėlyni taškiukai, kurių negalima paliesti, va čia didžiausias sunkumas.

Nusipirkes šį The World‘s Hardest Game sugebėjau praeiti nepalietes mėlinų taškiukų net 5 levelius, o šeštas kolkas dar per sunkus. Beje žaidime iš viso yra 20 levelių.

Lyginant kompiuterinę ir android išmaniesiems telefonams skirtą versijas, manau kas mobilioji žaidimo versija yra šiek tiek lengvesnė, kadangi žaidžiant kompiuteriu valdyti kvadračiuką reikes keturiais mygtukais, o žaidžiant telefonu valdyti reikės tiesiog braukient pirštu betkurioje ekrano vietoje.

Jeigu susidomėjote, ir norite pamėginti sužaisti sunkiausią žaidimą pasaulyje, nusipirkti jį už apytiksliai 3 litus galite iš Android Market.2 komentarų

  1. Olivijus parašė:

    Ilgai kankinausi su šiuo žaidimu, na bet savo pasiekiau, perėjau jį visą 🙂

  2. […] Šlepetis Neperseniausiai nusipirkau, sužaidžiau, ir vos ne vos perėjau visą žaidimą, „The World‘s Hardest Game“ kuris kainavo man apytiksliai tris litus,ir va neperseniausiai pamačiau, gad atsirado mano […]

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas