Android Žaidimas: 4 In A Row

Android išmaniesiams įrenginiams skirtas žaidimas 4 In A Row, kas lietuviškai reiškia keturi išeilės, tai labai paprastas, bet kartu ir sunkus žaidimas, reikalaujantis atidumo ir mastymo. Kadangi 4 In A Row android žaidime yra keturi sunkumo lygiai, Easy, Medium, Hard ir Extra Hard, pradedantiesiams rekomenduočiau apšilimui pasiringti Easy lygi, ir pasipraktikuoti, na o tada jeigu gerai sekasi, galite pamėginti ir sunkesni.

Visa žaidimo esmė yra sujungti į vieną eilę keturis diskus, o tai padaryti reikia dar prieš priešininkui tai padarant. Sujungti keturis diskus galima horizontaliai, vertikaliai, bei įstrižai, dažniausiai reikia stebėti, kad priešininkas nesujungtu įstrižai, kadangi įstrižai sujungus keturis diskus yra sunkiau įžiurėti.

4 In A Row žaidimą galima žaisti arba prieš žmogų, tereikia sedėti šalia vienas kito, arba prieš androidą. Pamėginau sužaisti prieš androidą ant Extra Hard lygio, na ir androidas mane apžaidė begalia kartų, bet vieną kartą aš jį vistiek apžaidžiau, ir įrodžiau sau, kad galiu pergudrauti patį androidą J.

4 In A Row android žaidimas veikia su android 1.5 ir aukštesnėmis operacinės sistemos versijomis, jeigu susidomėjote, ir norite išmėginti šį žaidimą, tai galite tai padaryti visiškai nemokamai. Parsisiūsti 4 In A Row android žaidimą galite iš Android Market.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas