Android žaidimas: Doodle Jump

Duoodle Jump

Jau senokai mačiau tarp top mokamų android programų žaidimą Doodle Jump, na iš paveikslėlio jis mano akies nepatraukdavo, tai ir neskubėjau jo isigyti. Pamates šį žaidimą tarp „10 Bilion Promo“ akcijos, nusprendžiau nusipirkti jį už 10 Anglijos pencų ir išbandyti.

Kai pradėjau žaisti iškarto supratau, kodėl jis yra tarp Top mokamų žaidimų. Visų pirma, tiems kas neišbandėte šio žaidimo, visa esmė yra nušokti kuo aukščiau, ir surinkti kuo daugiau taškų, bešokant reikia saugotis kožkokių mutavusių padarų, viskas labai paprasta. Valdyti patį Doodle reikia telefono judesiais, į kairę bei į dešinę.

Kodėl jis toks populiarus? Ir kodėl vis norisi jį žaisti?

Na populiarus šis žaidimas manau dėl savo paprastumo, nereikia jam skirti daug laiko, paprasčiausiai kai nėra ką veikti, įsijungi Doodle Jump android žaidimą, pašokinėji, ir viskas. Kodėl vis norisi jį žaisti? Manau todėl, nes surinkus kažkiek taškų, tarkim 10000, norisi pagerinti savo paties rekordą ir surinkti dar daugiau.

Dar vienas geras žaidimo pliusas, kad galima žaisti vietinę dvikovą(ang. Local Chalange) tai, pasirenki nuo dviejų iki aštuonių žaidėjų, ir išeilės žaidi su savo draugais, kas gi nušoks aukščiau ir surinks daugiau taškų.

Turėčiau dar paminėti, jog žaidime yra ir „bonusai“, kad surinkti daugiau ir greičiau taškų, karts nuo karto yra galimybė paimti propelerį arba raketą, ir greitai nuskristi daug aukščiau ir gauti daug taškų.

Kam galbūt pasirodis žaidimo išvaizda nuobodi, ar tesiog pabos, galėsite lengvai ją pakeisti ir žaisti tarsi kitą žaidimą.

Jeigu sudominau, ir norite patys išmėginti šį Doodle Jump žaidimą, galite jį nusipirkti iš Android Market.

P.S. Jeigu jau žaidėte šį žaidimą, tai Pasidalinkite komentaruose kiek gi daugiausiai taškų surinkote? Aš Asmeniškai 18,349.1 komentaras

  1. Gonsas parašė:

    as siam zaidime surinkau virs 88,000 🙂

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas