Android programa Workout Trainer

Android Market‘e galime rasti daugybę naudingu programų, kurių dėka galime sulėknėti besilaikant dietos, arba pasportuoti ir palaikyti gerą formą. Šį kartą aprašysiu naudingą programą, kuri visų pirma yra visiškai nemokama, ją galime pavadinti Jūsų asmeniniu sporto treneriu.

Ką siūlo programa Workout Trainer?

Norint palaikyti gerą formą, ar sulieknėti, nebūtina eiti į sporto klubą ir mokėti didžiulius pinigus, jeigu turite android išmanujį telefoną, jame galite turėti ir nemokamą sporto trenerį – Workout Trainer android programą.

Workout Trainer programos treneriai, pamokis Jus atlinti įvairius pratimus, pratimus pagal laiką, parodis nuotraukas kaip taisiklingai atlinti tam tikrą pratimą, ar netgi video medžiagą. Su Skimble’s Workout Trainer Jūs galėsite pasirinkti kokią būtent kūno vietą norite labiau treniruoti ir pagerinti.

Galėčiau daug visko prirašyti apie šią nuostabia ir nemokamą android programą, bet paliksiu tai išsiaiškinti Jums patiems. Taigi einame į Android Market, parsisiunšiame Workout Trainer programą ir pradeda sportuoti.



Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas