Lg Smart TV su Google TV

Taigi dvi didžiulės kompanijos pradėjo bendradarbiauti, ir CES 2012 Las Vegase vykstanšioje parodoje pademonstravo LG Smart TV (išmanujį tv) kartu su Google TV. Na iš tikrujų tai rezultatas mano manymu yra labai geras, ir visos smulkiausios detalės gerai apgalvotos. Kai Google TV prieš pristatant šį LG Smart TV veikdavo tik pajungus prie TV siūstuvą, tai matyti viską viename tv, be jokių papildomų laidų yra išties gera.

Kadangi Šis LG Smart TV veikia kartu su Google TV ir android operacine sistema, yra visos android galimybės, tokios kaip naršymas internete, google paieška, android market, galimybė parsisiųsti įvairias android programas bei žaidimus. Taip pat yra galimybė nuomotis filmus iš android market ir žiūrėti juos per didžiulį ekraną.

Viskas būtų labai panašu į paprasta TV, jeigu ne tos labai gerai apgalvotos detalės, kaip pavizdžiui nuotolinio valdymo pultas, jis manau yra labai gerai apgalvotas, kad naršymas internete, android market ir TV valdymas butų kuo lengvesnis.

Pažiūrėjus iš priekio į šį nuotolinio valdymo pultą, susidaro nuomonė, kad jis visiškai nesiskiria nuo kitų įprastų valdymo pultų, bet iš tikro taip nėra.

Štai apvertus nuotolinio valdymo pultą puikiai matosi kad yra jo gale klaviatūra, kurios pagalba lengvai ir patogiai galėsite naršyti internete, ieškoti google paieškoje, pasirašyti naują statusą savo facebook sienoje, ir panašiai. Nuotolinio valdymo pulte taip pat yra imontuotas judesio daviklis, kuris palengvins TV valdyma bei žaidimų valdymą.

Dėja kolkas nėra jokios informacijos apie pasirodymo datą ei kainas.

 

Šaltinis: TechradarRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas