Android programa Devide: vienas mobilus darbui bei asmeniniam gyvenimui

Android programa „Devide“ tai neeilinė programa, kuri skirta neeiliniams žmonėms. Kyla klausimas kodėl neeiliniams žmonėms? Atsakymas paprastas, programa skirta tiems, kas intensyviai naudoja savo asmeninį išmanųjį telefona darbo reikalais.

Trumpai tariant, Devide programa tarsi padalina jūsų android mobilųjį telefoną į du atskirus telefonus, kurie skirti, vienas asmeniniam gyvenimui, o kitas tik darbui.

Taigi įsidiegus programą, ką galėsite daryti jūs? Ir ką galės daryti jūsų darbdavys?

Jūs galėsite nusistatyti darbo rėžime, atskirą telefonų knygą, kurioje savaime aišku tik darbo reikalams skirti kontaktai. Galėsite susinhronizuoti savo darbinį elektroninį paštą, taigi elektroninį paštą gausite tik tada, kai įjungtas darbo rėžimas, o kai išjungsite į asmeninį rėžimą, daugiau jokių darbinių elektroninių laiškų!

Darbdavys su DevideManager pagalba galės prisijungti prie jūsų išmaniojo telefono, ir prireikus išvalyti visą darbo rėžime saugomą informaciją, o tai gali prireikti padaryti, jeigu kokiai būdais praradote telefoną, ir kad kokia svarbi informacija nepatektu sakykime į konkurentų rankas. Taip par darbdavys gali ir sekti GPS pagalba, kurgi randasi išmanusis, čia gali netgi jus ir šiek tiek kontroliuoti.

Na kaip jau ir minėjai Devide programa yra neeilinė, ir skirta tikrai ne eiliniams žmonės, taigi vartotojų ratas manau nebus labai didelis, bet sakykime jeigu žmogus turi darbinį telefoną, tai nešiotis du gali būti nepatogu, tai šioje situacijoje ir pagalbės android programa Devide.

Programą galima išbandyti 30 dienų nemokamai parsisiuntus iš Android Market, o vėliau jeigu toliau norėsite naudotis, teks įsigyti ir licenziją, kurią galbūt apmokėtų jūsų darbdavys.

..
QR kodas parsisiuntimui:
 
 Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas