Zedge Ringtones & Wallpapers- atsinaujink

Dar viena paveiksliukų ir melodijų keitimo interneto pagalba programa. Ją mums pristato „top kūrėjų” kategorijai priskirta ir nominuota firma- „Zedge”. Puiki, daug resursų nenaudojanti ir praktiška aplikacija.

Ši programėlė pagaminta pagal tos pačios firmos labai gerai visiems žinomą internetinį puslapį, kuriame galite rasti beveik visko, ko ieškote savo telefonui. Tikriausiai, tai viena iš priežasčių kodėl ir aplikacija susilaukė tokio populiarumo ir gero vertinimo. Android parduotuvėje šią programą atsisiuntė jau daugiau nei 280 000 žmonių. Skaičiai daug ką pasako apie programos populiarumą. Įvertinimas irgi solidus. Aplikacija surinko 4.5 žvaidždutes iš 5 galimų. Programa veikia greitai ir be jokių problemų.

Programos paskirtis labai paprasta. Belieka įjungti programą ir jau galime mėgautis įvairiais paveiksliukais bei įvairiomis melodijomis. Programa interneto pagalba susijungia su savuoju serveriu ir Jums pateikia didelių apimčių galerijas. Tiek melodijos, tiek paveiksliukai skirstomi į kategorijas.  Patinkančius paveiksliukus ar melodijas galima iškart išsisaugoti  kaip skambučio melodiją ar ekrano užsklandą.

Puiki nedaug užimanti (~1.5m.) programa, kuri tūrėtų būti jūsų telefone.

Parsisiuntimo nuoroda: Android marketRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas