Texas Hold’em Poker 2- pasipraktikuok

Dar vienas žaidimų kūrėjų gigantų darbas skirtas pokerio megėjams. „Gameloft” puikuojasi tarp geriausių kūrėjų. Manau tikrai ne veltui. Dar vienas puikiai pagamintas žaidimas jūsų telefonui. Šiuo metu android parduotuvėje šis žaidimas kainuoja net 7.87Lt. Manote brangokai? Na gal ir brangokai, bet žaidimas yra geras, ir vertas tos kainos.

Šį žaidimą daro išskirtiniu tai, kad jam žaisti nereikia jokio interneto. Visas veiksmas vyksta tarp jūsų ir žaidimo sukurtų priešininkų. Puiki grafika, gražios spalvos, didelė pasirinkimų įvairovė. Tai tik nedidelė dalis šio puikaus žaidimo.

Žaidimas žaidžiamas viename iš dviejų pagrindinių tipų. Tai- greitas žaidimas ir karjeros rėžimas. Žaisdami karjeros rėžimu galėsite susikurti savo unikalų žaidėją. Su juo žaisite įvairiuose turnyruose. Išmėginsite jėgas su garsiausiais pasaulyje pokerio žaidėjais. Žaidimo metu matysite savo ir priešininkų statistika bei daugelį kitų dalykų. Tikrai puikus ir įtraukiantis žaidimas.

Nemokantiems žaisti pokerio neverta liūdėti. Žaidime rasite pokerio mokyklą, kuri Jums padės greitai perprasti visas žaidimo subtilybes.

Nusipirkti šį android žaidimą, arba tiesiog pasiskaityti apie jį galite: Android market.1 komentaras

  1. tomis1 parašė:

    kietas bicas

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas