Sony Xperia P, U, Go bei Sola pradeda gauti programinės įrangos atnaujinimus

Kompanija „Sony“ nusprendė atnaujinti net keturis savo išmaniuosius telefonus. Deja, bet šių telefonų savininkai neturėtų būti per daug susijaudinę dėl šio atnaujinimo, kadangi tai ne atnaujinimas į „Android Jelly Bean“, o tiesiog atnaujinimas pagerinantis stabilumą bei ištaisantis kai kurias klaidas. Prie to paties apie „Android Jelly Bean“ atnaujinimą, „Sony“ planuose šis atnaujinimas ne anksčiau 2013 metų, tikslios datos nėra.

Vartotojai, kurie turi „Xperia U, Xperia Go, bei Xperia Sola“, gali atnaujinti savo išmaniuosius pasinaudoją „Over The Air“ atnaujinimo funkcija, nuėję į nustatimus>Apie Telefoną>Atnaujinimai. Galimas „Over The Air“ atnaujinimas, kadangi jau ir taip šių telefonų savininkai turi turėti „Ice Cream Sandwich“ operacinę sistemą. Na o jeigu kartais dar nesate atsinaujinę savo išmaniojo į „Ice Cream Sandwich“, tuomet teks pajungti išmanųjį prie kompiuterio, kad atsinaujinti.

Vartotojai, kurie turi „Sony Xperia P“, jiems tikriausiai pasisekė šiek tiek labiau, kadangi pagaliau galės atsinaujinti iš „Gingerbread“ į „Ice Cream Sandwich“ operacinės sistemos versiją. Atnaujinimas priklausys nuo tinklo operatorių, tad jeigu dar negaunate šio atnaujinimo, gali tekti dar šiek tiek palaukti.

Kad ir kaip besidžiaugtumėte šia naujiena, „Sony“ savo bloge mini, kad atnaujinimai atkeliaus pas vartotojus per ateinančias savaites, tad vis tikrinkite ar jis jau prieinamas.

Šaltiniai: Sony Mobile Blog, Sony Mobile UpdatesRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas