Sony Xperia P, Go, bei E Dual Android 4.1 Jelly Bean atnaujinimas prasidės jau šią savaitė

Gera žinia kai kurių „Sony“ išmaniųjų įrenginių turėtojams, kadangi kompanija „Sony“ paskelbė, jog „Xperia P“. „Xperia Go“, bei „Xperia E Dual“ pradės gauti Android 4.1 Jelly Bean atnaujinimą jau šią savaitę. Žinoma, ne visi gaus atnaujinimą iš karto, kadangi kai kurie mobiliųjų tinklų operatoriai patikrina atnaujinimą ir prideda jame savo atributikos, tad jeigu iš karto nepradėsite gauti atnaujinimo, nenusiminkite, kadangi jis turėtų pasirodyti mėnesio ar dviejų bėgyje.

Na o kalbant apie patį atnaujinimą tai žinoma šių įrenginių savininkai gaus standartines Android Jelly Bean operacinės sistemos funkcijas, bei keletą atnaujinimų iš „Sony“ pusės. Su šiuo atnaujinimu, bus ir atnaujinti „Walkman“ albumai bei filmai, taipogi atsiras naujas būdas prailginti baterijos ištvermingumą su „Battery Stamina Mode“ rėžimu, bei kiti neryškūs atnaujinimai.

Prie to paties norime pranešti, jog savininkai „Xperia S, SL, Arco S,  bei Ion“ turėtų tikėtis šio atnaujinimo savo įrenginiams gegužės mėnesio gale, tad ir jiems liko laukti ne taip ir ilgai.2 komentarų

  1. vismantas parašė:

    2 straipsniai i savaite 😀

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas