Sky Force Reloaded- legenda tapęs žaidimas android telefone

Viena iš geriausių kūrėjų, „Infinite Dreams” jums pristato šį puikų žaidimą. „Infinite Dreams” tikrai pasistengė ir prikėlė „Sky Force” naujam gyvenimui. Kolkas šis žaidimas android parduotuvėje yra surinkęs 4.4 žvaigždutes iš 5 galimų. Žaidimas užema vos 4 megabaitus ir tūrėtų veikti ir silpnesniuose telefonuose.  Vienintelis žaidimo trūkumas tai, kad jis mokamas, tačiau vos per keleta akimirkų internete galite rasti ir nemokamą versiją. Jei visgi nusprendėte žaidimą nusipirkti iš oficialios parduotuvės, tai už šią aplikaciją tūrėsite sumokėti virš 8 litų.

Žaidimo esmė labai paprasta. Kaip ir savo broliuose ant java ar symbian platformų, taip ir čia jums reikės valdyti erdvėlaivį ir naikinti viską kas pasipainios jūsų kelyje. Už sunaikintus priešus rinksite garbės žvaigždutes arba gausite naujų , galingesnių ginklų.

Žaidimo valdymas labai lengvas, spalvos gražios, o grafika labai primena tą patį žaidimą ant kitų platformų. Smagaus laiko praleidimas garantuotas. Gaila, kad žaidimas gan trumpas, tad jį pereisite greitai.  „Infinite Dreams” teigia, kad nuolatos dirba ties šiuo žaidimu, tad tikriausiai greitu metu sulauksime dar vienos dalies su daugiau misiju bei didesniu pasirinkimu.

Nuoroda parsisiuntimui: Android marketRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas