Samsung papildys savo planšetų asortimentą

Ši vasara išties karšta. Tokios dar tikrai neturėjom, kiekvieną savaitę vis nauji anonsai ar neoficiali informacija apie naujus įrenginius, lustų rinkinius, programinę įrangą… Štai patikimas paukštelis @evleaks vėl pakuždėjo apie būsimus Samsung planus. Planuojami du nauji planšetai su didelės rezoliucijos matrica bei kiek neįprastu jai kraštinių santykiu. 

Planšetas žymimas kaip SM – P900 turės 12.2 colių ekraną, kuris pasižymės 2560×1600 rezoliucija ir 247 pikseliais kvadratiniame colyje. Nors buvo spėlionių, jog pagaliau Samsung pasirinks 4:3 kraštinių santykį, koks naudojamas Apple iPad serijos planšetuose, tačiau kompanija lieka ištikima seniau naudojamam 16: 10 santykiui. SM- P900 naudos Exynos 5 Octa lustų rinkinį, tačiau neaišku ar tai bus atnaujinta ir senesnė jo versija.
Antrasis planšetas P600 turės kiek mažesnį 10.1 colių ekraną, tačiau jo rezoliucija ir atitinkamai kraštinių santykis vienodi. Kadangi ekranas mažesnis, turėsime didesnį pikselių skaičių kvadratiniame colyje, kuris šiuo atveju lygus įspūdingiems 299. P600 naudos sparčiausią Qualcomm Snapdragon 800 lustų rinkinį.
Apie anonsą ir kainas kalbėti kiek vėlu, tačiau atsižvelgiant į planšeto aparatinę įrangą, akivaizdu, jog jos tikrai kandžiosis.

Šaltiniai: 13 komentarų

  1. Augis parašė:

    Nauji Note matyt:)

  2. Mukas parašė:

    Blyn, koks velnias sugundė jamti kreivą Note 8, kai toks žvėris su 5-tu Androidu pareina

  3. Adomas parašė:

    Pagaliau vertos dėmesio planšetės iš Samsung po Galaxy Note 10.1 🙂 tikiuosi kaina nesikandžios

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas