Samsung oficialiai pristatė „Galaxy S3 Mini“, mažąjį Flagmano broliuką su 4 colių ekranu

Jau kurį laiką internete sklandė gandai, jog kompanija „Samsung“ ruošia Galaxy S3 flagmano mažąjį broliuką. Šiandien gandams atėjo galas, kadangi „Samsung“ Vokietijoje vykusiame renginyje oficialiai pristatė „Galaxy S3 Mini“.

Žvelgiant į dizainą, jis atrodo lygiai taip pat kaip ir jo didesnis brolis „Galaxy S3“, na bet viduje esantys komponentai šiek tiek skiriasi.

 
Na ir kalbant apie komponentus, tai „Samsung Galaxy S3 Mini“ bus su 4 colių įstrižainės Super AMOLED lietimui jautriu ekranu, turės kiek silpnesnį 1GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesorių, 5MP galinę kamerą.
Taipogi išmanusis turės 1 gigabaitą darbinės atminties bei 8 arba 16 gigabaitų atmintį failams laikyti. Pritrūkus vietos, bus galimybė isidėti microSD atminties kortelę. Pagal specifikacijas galime spręsti, jog Samsung rimčiau nusprendė žiūrėti į vidutinių išmaniųjų telefonų klasę.

 
Samsung Galaxy S3 bus pirmasis kompanijos išmanusis telefonas, kuris iškarto bus parduodamas su naujausia android operacinės sistemos versija 4.1 Jelly Bean.

Deja, bet šiuo metu kompanija Samsung dar neatskleidė jokios informacijos apie pasirodymo datą bei kainą. Kad ir kaip bebūtų, manau šis išmanusis turėtų pasirodyti dar šiais metais iki švenčių.2 komentarų

  1. mIGLE parašė:

    Va sita tai paimciau, nes s3 man per didelis

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas