Samsung Galaxy S II TV – naujas telefonas, senos idėjos. Kopijuojam kinus?

Telefonas su TV imtuvu, ką jis primena? Taip, tai  pirmieji kiniški telefonai su lietimui jautriu ekranu, dviejų SIM kortelių palaikymu ir analoginės televizijos imtuvu. Bėda ta, jog išjungus analoginės TV transliacijas jie tapo nereikalingi. O analogai su skaitmenininės TV palaikymu taip ir nepasirodė. Tačiau atrodo, jog Samsung pasiryžo perimti estafetę iš kinų ir pristatys telefoną su skaitmeninės TV palaikymu ir dviem SIM kortelėmis.SII TV
Naujasis Samsung kūrinys išoriškai atrodo nepanašus į kadaise  kompanijos flagmanu buvusį S II, tačiau techniniai įrenginių parametrai gan panašūs. Tiksli informacija apie lustų rinkinį nėra žinoma, tačiau patikimi šaltiniai nurodo, jog jį sudarys dviejų branduolių (tikėtina Cortex A9) procesorius veikiantis 1GHz dažniu ir Mali 400MP grafinis posistemis, 1GB operatyviosios ir 4GB pastovosios atminties. Didžiausias naujojo įrenginio išskirtinumas- integruotas ISDB – T imtuvas. ISDB – T – tai skaitmeninės televizijos standartas naudojamas daugelyje Pietų Amerikos šalių bei Japonijoje. Jis nesuderinamas su Europoje naudojamu DVB – T standartu, todėl mums nepavyktų ką nors išvysti ekrane. Televizijos laidas atvaizduos 4.0 colių 800 x 480 rezoliucijos ekranas, tokia  konfigūracija duoda   233PPI taškus kvadratiniame colyje. Skelbiama, jog telefone suksis Android  4.2.2 operacinės sistemos versija.
Telefonas artimiausiu metu turėtų debiutuoti Brazilijoje, tačiau preliminari kaina vis dar lieka nežinoma.

Šaltiniai: 12 komentarų

  1. skaitytojas parašė:

    Jūs juokaujat? Tikrai nesukelia gerų jausmų. Ir šiaip matom, kad Samsung kuria telefonus visiems gyvenimo atvejams (tik pažiūrėkit – http://www.bigbox.lt/Mobilus-telefonai-ir-navigacijos/Samsung-Mobilus-telefonai/, bet abejoju ar kam nors gali būti naudingas telvizorius telefone.

  2. Marius Macaitis parašė:

    Tai kas nepatina Tau, kitam gali patikti.
    Pasaulis didelis. Kitos kultūros, kitas mentalitetas, kiti poreikiai…

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas